שילה לוין בבקשה אל תמותי!

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא 2 דקות. תהנו🙂

ספר חובה לכל בחורה רווקה.

סתם.

ספר חובה לכל בן אדם באשר הוא על מנת להבין שהחיים ממשיכים בזכות שני דברים מאוד פשוטים:

  1. חוש הומור.
  2. והמשפט "לכו לעזאזל", שעוזר להשתיק אנשים ואת הדעות הקדומות שלהם ( או לפחות להבהיר להם שהם מוזמנים להשאיר אותם לעצמם ).

אז מה יש לנו?

בחורה יהודייה – אמריקאית, ששני ההורים אוהבים אותה כמו שרק שני הורים יהודים – אמריקאים יכולים לאהוב את הילדה שלהם, ומפצירים בה למצוא חתן כמו שרק שני הורים יהודים – אמריקאיים ( או אמא פולנייה בגרסה הישראלית ) יכולים להפציר בילדה שלהם למצוא זיווג הולם.

מקווה שהבנתן את הרמז.

וכפי שיכולתן לנחש עד כה הדרמה המרכזית היא ששילה לוין נכשלת במשימה.

אוי ויי זמיר.

שילה לוין עושה את כל מה שהחברה "ממליצה" לעשות במקרים כאלה: דיאטות, בגדים יפים ונוכחות חובה באירועים הומי אדם על מנת לפגוש את בחיר ליבה שיתאהב בה ממבט ראשון כמובן. כמו באגדות. לא פחות ולא יותר. תהיי יפה, תלכי לנשף ושם בטוח תמצאי בחור יהודי טוב.

שילה לוין גרה בניו יורק, פוגשת בחורים והיא בכלל לא בתולה. אפילו נורמן, הבחור היהודי מבית טוב, שאיתו היא מנהלת מערכת יחסים של שמונה שנים בסופו של דבר נעלם מחייה כפי שהוא גם הגיע – באדישות גמורה.

שילה חייבת למלא פונקציה ברורה ומדוייקת בעולם הקפיטליסטי והשוביניסטי – להתחתן או למות. הרב שאמור היה לשאת נאום הספד בהלוויתה של שילה כועס עליה שביזבזה את זמנו היקר לשווא, ומנהל בית העלמין שבו שילה רכשה חלקת קבר דואג להסביר לה עד כמה היא לא בסדר כשהיא מבטלת את העסקה. נו באמת שילה, את מאכזבת את כולם! את גם לא מצליחה למצוא חתן ואת גם לא מצליחה להתאבד, איך את מעזה?!

גייל פארנט עושה עבודה מושלמת תוך כדי שהיא מציירת לנו עולם שוביניסטי, חסר רחמים ומקובע בעזרת כתיבה שנונה, הומוריסטית ואופטימית בסופו של דבר. אכן כך – אופטימית למרות הנושאים העגומים שבהם היא עוסקת. שילה לוין לא מצליחה להתאבד בסופו של דבר והיא ממש לא מצטערת על כך, ההיפך, המוות שהיא כה ציפתה לבואו בסופו של דבר הופך להיות מוות סימבולי. מוות של השילה הישנה. השילה שפחדה לחיות, לאכול, להעלות במשקל, ללבוש בגדים צמודים, להישאר רווקה וכו' ותחייתה של השילה החדשה. השילה החדשה שהולכת לעשות קאמבק ובגדול: למצוא עבודה חדשה, לכתוב כתבה ולקרוע את עולם הדייטים!

ומי שלא טוב לו – יום טוב לו!

הסתקרנתן?

בואו לקרוא את הפרק הראשון כאן https://goo.gl/pjcQ9A

 

מאת: יוליה יגודין

“אם תמיד תנסו להיות נורמלים אתם בחיים לא תדעו כמה מדהימים יכולתם להיות.” – מאיה אנג’לו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *