עוד סיכוי לאהבה / רוני לורן

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא 2 דקות. תהנו🙂

אין משהו מאכזב יותר מספר שמתחיל כהבטחה גדולה, גורם לי להסתובב עם כוכבים בעיניים ולהעביר את הבשורה שהנה הגיע הספר שלו חיכינו, ואז לנפץ לי את הלב כשהוא ממשיך בבינוניות, חוסר אמינות ושעמום אחד גדול.

את ספרה הקודם של לורי לורן "נקודה רגישה" אהבתי מאוד, הוא היה שנון, כתוב נפלא ומלא תשוקה. באתי לספר הנוכחי בציפייה גדולה לרמת כתיבה משובחת ולעלילה שתסחוף אותי. הספר התחיל מצוין עד לרבעו, אך משם נפל והתדרדר לסיפור בנאלי עד מאוד על אהבה.

ליב אריאס מגיעה לעיירה הקטנה של ילדותה כדי להשתתף בכתבה מיוחדת שהכינו לרגל האסון הנורא שבוצע בו 12 שנים קודם לכן כשהיתה בתיכון. כל חבריה ללימודים שניצלו מטבח מחריד ששני נערים ביצעו הגיעו גם הם. פין דורסי, אהוב נעוריה של ליב, הבחור שהיא רצתה בכל ליבה, אותו אחד שהסתיר אותה מכיוון שהתבייש במוצאה ומהייחוס המשפחתי הנמוך שלה. בליל הטבח פין עושה מעשה שפוגע בליב ומשאיר את ליבה פצוע גם במרחק של שנים.

כשליב ופין נפגשים המשיכה ביניהם מחשמלת, אך גם כל הפצעים שנותרו פתוחים מתחילים לדמם. האם הם יצליחו להתגבר על העבר ולחיות למען העתיד?

כאמור עד רבעו של הספר התאהבתי עד מעל הראש בליב ובפין, המפגש ביניהם היה מרגש עד דמעות, המשיכה ביניהם חייתית, הנושא של ירי בתיכון הוא לא נושא שגרתי בספרות הרומנטית והוא סיקרן אותי מאוד.

"הוא רצה לפנות אליה. רצה לתקן את המצב ביניהם. להתנצל. לעשות משהו כדי לגרש את המבט הרדוף מעיניה. לעשות משהו כדי להראות לה שהוא מצטער עד עמקי נשמתו על שאכזב אותה בצורה כל כך מוחלטת. אבל הוא ראה בפנים שלה שאין מה לעשות. העבר חתום."

ככל שהספר התקדם הרגשתי שהדמויות הופכות יותר ויותר ללא אמינות. פין שהתחיל את הספר כגבר מסוקס ומלא בקסם הפך לגבר בכיין וחסר כריזמה (במיוחד לאור העובדה שהמקצוע של פין גברי מאוד). ליב התחילה את הספר כבחורה מתוקה עם לב שבור שלא הצליח להתאחות גם לאחר שנים, אך ככל שהתקדמה העלילה היה לי קשה מאוד להתחבר אליה, מכיוון שהיחס שלה למעשיו של פין בעבר היה פשטני וסלחני מדי.

הדמויות המשניות מקבלות מקום רב מאוד בספר. חברותיה של ליב הן חלק בלתי נפרד מהעלילה, אך בעיניי הן לא הצליחו להציל את השיממון שהספר נפל אליו, ואולי אפילו קברו את הספר עמוק יותר לתהום.

"עוד סיכוי לאהבה" שבר לי את הלב. עלילה עם כל כך הרבה פוטנציאל ודמויות מקסימות לא הצליחו להציל את המצב, ולצערי מדובר בספר בינוני בלבד.

הסתקרנתן?

בואו לקרוא את הפרק הראשון כאן https://goo.gl/Wa7u5M

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *