מבט האהבה – בלה אנדרה

"אהבה .

היא כבר לחשה את המילה אל צווארו לפני כן. היא לא הצליחה להכיל אותה בפנים, לא כשהוצפה עונג עז כל כך שהפך אותה מבפנים וחשף את תוכה לעולם. זה ריחף שם על שפתיה, נדר חרישי לגבר שהיא לא הייתה מסוגלת לשמור מרחק ממנו."

"מבט האהבה" הוא רומן רומנטי מקסים ומתוק שקראתי בסופ"ש האחרון, בין הריצות להספיק הכל, החופש הגדול של הילדים, הקניות לשבת והרצון להישאר שפויה, התנחמתי בעובדה שהספר הזה מחכה לי שאתפנה אליו.

העלילה מספרת את סיפורם של קלואי פטרסון וצ'ייס סאליבן. זהו הספר הראשון של הסדרה The Sullivans שיצא ב 2011 . בסדרה יש כ 20 ספרים ונובלות על בני משפחת סאליבן , כל ספר על זוג אחר וניתן לקרוא אותו כיחיד (במהלך הספר הזה מקבלים הצצה על כל בני משפחת סאליבן המקסימה ובמיוחד הצצה  על מרקוס, האח הבכור, שעליו הספר הבא בסדרה).

קלואי פטרסון נתקעת עם רכבה בתעלה באמצע לילה חשוך וגשום. צד אחד של פניה חבולים, היא רטובה , מלוכלכת וללא ארנק . לא קשה לראות שקלואי בורחת.

כשצ'ייס סאלבין מוצא את קלואי בדרכו לנאפה ואלי בקליפורניה לכרם של אחיו מרקוס, היא מסרבת לבוא איתו , אך שפת הגוף שלה זועקת לעזרה והוא ממש לא יכול להשאיר אותה לבד באמצע שום מקום. לאחר שיכנועים רבים היא נכנסת איתו לרכב והם מגיעים לכרם הקסום של נאפה ואלי.

קלואי בטוחה שצ'ייס הוא גבר כמו כל הגברים שהכירה בחייה. גבר שינצל אותה וישבור את ליבה. צ'ייס הוא צלם מצליח שכל חייו נשים רדפו אחריו, הוא לא רגיל לנשים כמו קלואי שמסרבות ליפול לרגליו. למרות שהוא מכיר אותה מעט הוא מרגיש שפגש את האישה של חייו ומחליט לעשות הכל כדי לזכות בליבה השבור. האם הוא יצליח ?

לכאורה אין בספר הזה שום דבר חדש. אישה שבורחת מעברה פוגשת את הגבר המושלם. קראתי מאות ספרים דומים בז'אנר הרומנטי עם עלילה דומה. בנוסף, ברוב המקרים גברים מושלמים ממש מעצבנים אותי (ע"ע "ההימור" של קריסטין אשלי) , אבל דמותו של צ'ייס סאלבין היא דמות כל כך שובת לב, שקשה שלא להתמוגג ממנו. הספר הזה הוא ספר שעושה כל כך טוב בלב שקשה שלא לסיים אותו בחיוך.

למרות שהסיפור מסופר כולו בגוף שלישי, הרגשתי חיבור והזדהות לדמותם של קלואי וצ'ייס וזה לא גרע כלל מההנאה במהלך הקריאה.

"צ'ייס לא רק הסיר את בגדיה, הוא גם החל לקלף ממנה באיטיות את הפחדים. את ההיסוסים שלה. את אמונתה הנושנה שלעולם לא תזכה באהבתו של גבר טוב"

לסיכום, ספר מתוק וקסום שגורם לנו להאמין שוב ושוב בכוחה של האהבה. מחכה בקוצר רוח לספרים הבאים בסדרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *