כל שאני / ג'ודי אלן מלפס

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא דקה. תהנו🙂

הנובלה הלוהטת הזאת עומדת בפני עצמה אבל יוצאת מתוך סדרת "הגבר הזה". לדעתי לא כדאי לקרוא אותה אם עוד לא התוודעתן לג'סי ואווה ההורסים כי יש כאן המון ספויילרים לטרילוגיה שלהם שבהחלט שווה קריאה.

**ביקורת זו מכילה ספויילרים לטרילוגיית "הגבר הזה"**

נקודת המבט בנובלה היא גברית ושייכת לדרו, החבר הכי טוב של ג'סי וורד. בסוף הספר "וידויו של הגבר הזה" דרו גילה שהוא עומד להיות אבא. עכשיו, 7 שנים אחר-כך, דרו בן 39 והוא מסור לחלוטין לבתו המתוקה ג'ורג'יה. הוא מטפל בה 4 ימים בשבוע ובלילות בהם היא עם אמה הוא הולך למועדון הסקס "הקס" (ג'סי, שעכשיו איש משפחה מהוגן עד כמה שהוא מסוגל, סגר את מועדון "האחוזה"). לילה אחד הוא מקבל מספר טלפון של אישה שטוענת שהיא מחפשת סקס קר בלי רגשות וסיבוכים. אבל ברגע שהוא רואה את ראיָה ומתחיל לגעת בה הרגשות עולים מעצמם והוא מתקשה להתכחש להם למרות שכרגע כל מה שהוא רוצה זה להתרכז בבת שלו ובעבודה שלו.

דרו וראיה פחות מצחיקים ומשוגעים מג'סי ואווה, אבל יש בספר הרבה רגעים של להט ומתיקות. בדרך כלל אני נהנית מהתחושה הבטוחה שרומנים רומנטיים מציעים בזכות הידיעה שהכל יסתיים בשלום ובאופן רומנטי. זו בהחלט תחושה מספקת אבל אני מרגישה שסיפורו של דרו נעשה קצת צפוי מדי כבר באמצע הנובלה, בלי המכשולים והרגשות העזים שצפיתי להם.  גם ההתפתחות של דמותו היתה גם קצת מהירה מדי בשבילי. הרגשתי שדרו שינה את תפיסת עולמו מהר מדי, אבל מדובר בספר עם רק 89 עמודים אז כנראה שכך צריך להיות.

הסתקרנתן?

בואו לקרוא את הפרק הראשון כאן https://goo.gl/XczNg2

מאת: יעל כהן

בת 34, בעלת נטייה חשודה להיעלם בתוך ספרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *