יום ה-"תתקשרי לרופא שלך!", 9.6 – רופאים בספרים 💉 Call Your Doctor Day, 9.6 – Doctors in books💉

יום ה-"תתקשרי לרופא שלך!", 9.6 👨‍⚕️💉

לכבוד יום ה-"תתקשרי לרופא שלך!" שמתקיים היום, Booknof ואני הכנו לכן רשימת ספרים עם גיבורים חתיכים… מסוקסים… מוצלחים… כאלו שלגמרי היינו שמחות להביא הביתה ולהכיר להורים.
כן כן, גיבורים רופאים! 💪👨‍⚕️❤

🎵 "דוקטור תציל אותי, אני מאוהב!" 🎵

▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️

💉 עוצרת נשימה / שרית חיים
לאחר שמיקי מלמד, מורה לספרות בבית ספר תיכון מגלה שאימה בטי אושפזה שוב, היא פוגשת בבית החולים את הקרדיולוג – ד"ר יונתן אביב, המנתח של אימה. מהרגע שהעיניים הכחולות שלו פוגשות בשלה, הוא מתכוון לגלות מהן החולשות שלה (ויש לה לא מעט) ומשחק בהן לטובתו – עם הצעה שהיא לא יכולה לסרב לה.
לרכישה: https://bit.ly/3hcHktQ

💉 לכי אחריי / א. ל. ג'קסון
קייל בריאנט הוא רופא ילדים וורקוהליק שאין לו זמן למחוייבות. הוא רדוף שדים מעברו ולא מאמין באהבה… עד שהוא פוגש את הופ מאסטרסון, הבחורה שהצליחה להפיל אותו מהרגליים ולרפא לו את הלב.
לרכישה: https://bit.ly/2z9wQKn

💉 איתנו זה נגמר / קולין הובר
לילי בלום הכירה את רייל קינקייד, נוירוכירורג, על גג גורד שחקים בבוסטון. הם התחברו אך בסוף הערב, נפרדו. כאשר הם נפגשים שוב מתפתח ביניהם סיפור אהבה, אבל זה לא סיפור רומנטי טיפוסי על אישה שמתאהבת ברופא – כי ככל שהספר התקדם, העלילה תפסה כיוון אחר לגמרי. אז איך זה נגמר איתם…? תצטרכו לקרוא ולגלות לבד.
לרכישה: https://bit.ly/2XEFeuP

💉 פנלופי וורד & וי קילנד Dear Bridget, I Want You
סיימון הגיע מאנגליה לארה"ב כחלק מהכשרתו בלימודי הרפואה. הוא צריך מקום לגור בו, וכך מגיע לביתה של ברידג'ט, אלמנה ואימא לבן 8 העובדת כאחות באותו בית חולים. אחרי שהם מבלים יחד בבית ובעבודה הם הופכים ל'חברים עם הטבות', אבל סיימון מתכנן לחזור הביתה… האם הכיף שלהם יחד ייגמר?
לא קיים בעברית, לספרים המתורגמים של הסופרות: https://bit.ly/3f1L0N9

💉 מה שקורה בין איליי וגוון / ג'. ג'. מקאבוי
איליי דוונפורט הוא רופא מנתח מומחה למוח – והוא גם חתן שהכלה שלו ברחה עם גבר אחר, שנייה לפני שהכומר הכריז עליהם כ"בעל ואישה"… אבל גוון, הבחורה שהארוס שלה ברח עם כלתו, עוברת לגור בבניין שלו, והולכת לשנות את כל התמונה!
לרכישה: https://bit.ly/2Uiulgp

💉 ר. ס. גריי / Hotshot Doc
ד"ר מאט ראסל הוא רופא מצויין, אבל יש לו מוניטין ממש רע – לכן ביילי מנסה להתרחק ממנו כמו מאש… עד שהבוס שלה פורש ונותרות לה שתי ברירות: להחליף התמחויות ולבלות חודשים בהסבה מקצועית או להיכנס לתפקיד כעוזרת הכירורגית שלו. על זה נאמר – בהצלחה מותק!
לא קיים בעברית, לספרים המתורגמים של הסופרת: https://bit.ly/2MxJJ4a

💉 לקסי ראיין / אהבה אסורה
אית'ן ג'קסון הוא רופא מיילד ואב חד הורי לילדה מתוקה – אבל הוא גם סוחב איתו עבר כואב, סודות והמון ההאשמה… עד שנכנסת לחייו (ולביתו) בחורה בשם ניק, שיש לה סודות וכאב משל עצמה – וגורמת לו לרצות לשחרר את השדים שלו.
לרכישה: https://bit.ly/2AKJUqc

💉 ג'ול אי. אן / Perfectly Adequate
דוקטור אלייג'ה הוקינס הוא אונקולוג ילדים וגרוש כבר שנה, אבל עדיין כואב על החיים שאיבד – במיוחד כי אין לו מושג מדוע הם הסתיימו אחרי 15 שנות נישואים מאושרות… עד שהוא פוגש בדורותי מאייהם, סטודנטית לסיעוד מאובחנת עם תסמונת אספרגר שעובדת בבית החולים והופכת אותו (ואת החיים של אלי) ממקום אפור, לצבעוני ועליז.
לא קיים בעברית, לספרים המתורגמים של הסופרת: https://bit.ly/3dEkBEE

💉 החבילה המושלמת / לורן בלייקלי
ד"ר צ'ייס סאמרס הוא החבילה המושלמת: יש לו את העבודה הנכונה, המראה, הכסף… הוא גבר שחצן ושחקן שאוהב ליהנות מהחיים, עד שאחותו הקטנה של החבר הכי טוב שלו עוברת לגור איתו והוא מוצא את עצמו תקוע, בלי מושג מה לעשות עם רגשותיו כלפיה.
לרכישה: https://bit.ly/2BBj04h

💉 מלאני הארלו / From This Moment
כאשר דוקטור ווס, אחיו התאום של בעלה המנוח חוזר הביתה שנסע שהיה בחו"ל עם "רופאים ללא גבולות", האנה רוצה להימנע מלפגוש אותו בכל דרך – כי כל מה שקשור בו מזכיר לה את הגבר שאיבדה. אבל היא גם נמשכת אליו, כי ווס מבין יותר מכולם את האבל, הכעס והאשמה שלה – והיא מבינה את שלו… אבל כמו שהאנה כבר למדה – אהבה לא תמיד מנצחת.
לא קיים בעברית, לספרים המתורגמים של הסופרת: https://bit.ly/3eVzoLq

וגם, כמובן... גירל פאוור!!! 👩‍⚕️💪🎉

💉 קייט מקארת'י / Fighting Absolution
ג'יימי מרפי איבדה הכל בגיל צעיר, גם את עצמה… בגיל 18 היא עדיין לא מצליחה להבין מי היא, אז היא מחליטה להתגייס לצבא ושם מוצאת את ייעודה כחובשת קרבית באפגניסטן. בין הקשיים בחזית והגברים שסביבה, היא מוכיחה כמה היא חזקה ומדהימה – אבל האם תתגבר על עברה ותבין שיש לה חיים לחיות, גם מחוץ למסגרת הצבאית?
לא קיים בעברית.

💉 פנלופה דאגלס / Aflame
בספר הרביעי בסדרת 'נפלנו כך' אנו חוזרים אל הזוג המיתולוגי ג'ארד וטייט (מהספר 'בולי') – בו הזוגיות שלהם עומדת למבחן כשהם כבר לא תיכוניסטים… מאז שאמה נפטרה, טייט תמיד חלמה להיות רופאה, ועכשיו היא עובדת כמתמחה בבי"ח – אבל אל תדאגו, היא לא השתנה לגמרי – כי בערבים טייט היא נהגת מירוצים נועזת!
לא קיים בעברית, לספרים המתורגמים של הסופרת: https://bit.ly/3eQff9E

מכירות עוד גיבורים רופאים?
שתפו אותנו! 👨‍⚕️❤

▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️

להמלצות נוספות, עקבו אחרינו באינסטגרם:
👨‍⚕️ BookNof
👨‍⚕️ The Romantic Blogger

👨‍⚕️ לפרופיל שלי בגודרידס: https://bit.ly/3acMRMP

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *