יום המוזיקה בספרים 💜🎵 / MAKE MUSIC DAY in books 💜🎵

💜🎵'יום המוזיקה' 💜🎵

לכבוד יום ה-"בואו נעשה מוזיקה"Booknof הכנו לכן רשימת ספרים עם גיבורים רוקסטארים! 💥🎵😜

🎶 הסולו של ג'ימי / קיילי סקוט 🎶

ג’ימי פאריס, הסולן של להקת ‘צלילת במה’, רגיל לקבל את כל מה שהוא רוצה, מתי שהוא רוצה, בין שזה אלכוהול, סמים או בחורות, אבל לאחר שהוא חוצה את הקווים פעם או פעמיים יותר מדי, הוא כמעט מאבד את חייו ומוצא את עצמו בגמילה. ג’ימי יודע שהוא חייב לתפוס את עצמו בידיים, אחרת הוא עלול לאבד את מקומו בלהקה, את חבריו הטובים ביותר ואולי אפילו את חייו.
לנה מוריסי מוצאת את עצמה בתפקיד העוזרת האישית החדשה של ג’ימי, כוכב הרוק הסקסי והמופרע. במסגרת תפקידה היא אמורה לשמור עליו מפני הידרדרות מחודשת. לנה, למודת אכזבות מגברים, לא מוכנה לספוג את התנהגותו הקפריזית ונחושה להיות מקצועית למרות הכימיה הלוהטת ביניהם, וכשהיא מרגישה שהלב שלה בסכנה, היא מודיעה לג’ימי שהיא מתפטרת, אבל לנה שוכחת עם מי היא מתעסקת – עם ג’ימי פאריס, שרגיל לנהל את החיים שלו בדרך שהוא רואה לנכון, ואם לנה חושבת שג’ימי פשוט ירים ידיים וייתן לה לעזוב – יש לה טעות ענקית.
לרכישה בעברית לחצו כאן.
לדף הספר בגודרידס לחצו כאן.

 

🎶 לאלף את הסערה / סמנתה טאוול 🎶
ליילה סאמרס שונאת גברים. טוב, אולי המילה "שנאה" קצת מוגזמת… ליילה ממש לא מחבבת גברים.
אבא שלה אכזב אותה כל חייה. אחיה בגד בה בדרך הגרועה ביותר שניתן לדמיין. והקשרים שהיו לה עם גברים בעבר לא היו מוצלחים במיוחד. היא משקיעה את כל מרצה בלהקה שלה, וינטג', וכשהלהקה מוחתמת על-ידי אולפני TMS, נראה שהמזל מתחיל סוף-סוף להאיר לה פנים. הדבר האחרון שחסר לה זה גבר שיפריע.
טום קרטר אוהב נשים. טוב, אולי המילה "אוהב" קצת מוגזמת… טום נהנה להתהולל עם המון נשים.
כשטרגדיה קשה מכה בחברו הטוב, טום מוצא עצמו מתחייב בפני שמים – אם אהובת לבו של חברו תינצל, הוא ישנה את דרכיו. תפילתו של טום נענית. עכשיו הוא צריך להשתנות. כלומר להפסיק להתהולל עם נשים על ימין ועל שמאל. כשהמנהלת של וינטג' שוברת רגל בתאונת סקי, טום תופס את מקומה כמנהל סיבוב ההופעות וליילה מוצאת את עצמה באוטובוס אחד עם הגבר הכי פוחז בעולם הרוק. מהשילוב בין טום החרמן תמידית וליילה המתנזרת מסקס יכול לצאת רק אסון. או לפחות כך זה נראה… אבל בין השניים נרקמת ידידות לא צפויה וקרבה שאיש מהם לא חזה.
האם טום קרטר הסוער יאולף סוף-סוף על-ידי הרוקרית בעלת הלב הקשוח, או שמא ישוב לסורו?
לרכישה בעברית לחצו כאן.
לדף הספר בגודרידס לחצו כאן.

 

🎶 בלדה לאהבת נעורי / היידי מקלפלין 🎶
לא היו לי שום כוונות להיות כוכב רוק. בסוף התיכון החיים שלי כבר היו מתוכננים לפרטי פרטים: מלגה שתוביל אותי לקריירה מזהירה בפוטבול, חתונה עם החברה היפהפייה שלי ג'וג'ו וחיים מאושרים בבומונט, העיירה הקטנה שבה גדלתי. כשגיליתי יום אחד שאמי ויתרה על חלומות התהילה שלה בשביל חיים מסודרים ונוחים, הגעתי להחלטה שתשנה את חיי לנצח: עזבתי את המגרש, עזבתי את ג'וג'ו ועזבתי את בומונט. החלטתי ללכת בעקבות החלום שלי. קאט להיום. עשר שנים מאוחר יותר אני אמנם אחד הזמרים המפורסמים ביותר בעולם, והתמונות שלי מרוחות בכל מקום, אבל אני לא מרגיש שאלה החיים שרציתי. האם ההחלטה לעזוב היתה נכונה? האם באמת הלכתי בעקבות החלום או שאולי דווקא סובבתי אליו את הגב?
עכשיו אני צריך לחזור לבומונט בעקבות טרגדיה נוראית של חבר מן העבר ואני איאלץ להתמודד עם כל השדים מן העבר: עם ההורים שלא דיברתי איתם מאז שעזבתי, עם החברים מהתיכון וגם עם ג'וג'ו, שניסתה כל השנים להגיד לי משהו חשוב. אולי הפעם אצליח להקשיב.

לרכישה בעברית לחצו כאן.
לדף הספר בגודרידס לחצו כאן.

 

🎶 א.ל ג'קסון – A Stone in the Sea / A.L. Jackson 🎶
לזמר הראשי והגיטריסט של "סאנדר", סבסטיאן סטון, יש הכל – מעריצים, תהילה והון. יש בו גם המון מרירות ומוניטין חם מזג. אך לעיתים רחוקות מוניטין מתאר באמת את האדם שבפנים. כשהוא עומד בפני אישומי תקיפה לאחר שניסה להגן על אחיו הצעיר, נשלח סבסטיאן לסוואנה, ג'ורג'יה כדי לשמור על פרופיל נמוך עד שהאבק ישקע ב L.A.
שיי בנטלי היא יפה, מתוקה ובורחת מסגנון החיים של סבסטיאן כמו מאש. כאשר הזר המסתורי והמקועקע מתחיל להסתובב בבר בו היא עובדת, שיי מזהה דיי מהר שהוא צרה צרורה, אבל היא גם חסרת אונים לאופן בו גופה נדלק בכל פעם שעיניו האפורות מסתבכות בשלה.
שניהם מוצאים עצמם במהרה טובעים בים של תשוקה שלא מאפשרת להם לעלות ולשאוף אוויר. סבסטיאן יודע שסודות לעולם לא יעלמו, והוא לא היחיד שמסתיר משהו. לאהוב מישהו תמיד מגיע עם מחיר. אבל האם זה עברה של שיי הוא זה שיעלה להם בהכול?
לא קיים בעברית. לרכישת ספרים מתורגמים של הסופרת, לחצו כאן.
לדף הספר בגודרידס לחצו כאן.

 

🎶 ליהי שן – Midnight Blue / L.J. Shen 🎶
זה היה אמור להיות קל. הייתי צריכה את הכסף. הוא היה זקוק לבייביסיטר. הייתי הדובדבן שנבחר במיוחד בשבילו. אחראית. אופטימית. נעימה. תמימה. החלק הגרוע ביותר הוא שהייתי צריכה לדעת טוב יותר.
אלכס ווינסלו. כוכב הרוק הבריטי. שובר לב סדרתי. קזנובה עם עיני ויסקי.
"אל תתקרב לשטן במעיל עור. הוא ילעס אותך וירוק אותך. "
נחש מה? לא הקשבתי. חתמתי על החוזה.
סיבוב עולמי. שלושה חודשים. ארבע יבשות. מאה מופעים.
שמי אינדיגו בלמי, ומכרתי את נשמתי לאל מקועקע.
הבעיה הייתה שנפשי לא הספיקה לאלכס ווינסלו. בסופו של דבר הוא לקח את גופי.
ואז הוא לקח את לבי. ואז הוא לקח את כל השאר.
לא קיים בעברית. לרכישת ספרים מתורגמים של הסופרת, לחצו כאן.
לדף הספר בגודרידס לחצו כאן.

 

🎶 טרין פישר – Atheists Who Kneel and Pray / Tarryn Fisher 🎶
יארה פיליפס היא מוזה נודדת. היא יוצאת עם גברים שזקוקים לה, אך תמיד עוזבת ועוברת למשהו חדש, ולעולם לא נשארת במקום אחד זמן רב. דיוויד לייזי זקוק למוזה. מוזיקאי מוכשר וחסר השראה. כשהוא רואה אותה לראשונה, הוא יודע שמצא את מה שחיפש.
יארה מאמינה שהיא יכולה לתת לדיוויד בדיוק את מה שהוא צריך כדי להגיע למלוא הפוטנציאל שלו: לב שבור.
הדת של דיוויד היא אהבה.
הדת של יארה היא כאב לב.
איש מהם אינו מוכן להיכנע, אך הדת תמיד דורשת הקרבה.
לא קיים בעברית. לרכישת ספרים מתורגמים של הסופרת, לחצו כאן.
לדף הספר בגודרידס לחצו כאן.

 

🎶 ‏קריאן קול – Asher / Carian Cole 🎶
הייתי צריכה למות. הייתי צריכה להישכח. אבל זה לא קרה.
חייתי את החיים שרוב הנשים רק חולמות עליהם, הייתי מאוהבת בטירוף בנשמה התאומה שלי – אשר ולנטיין – בעל מדהים, אבא אוהב, ורוק סטאר הורס. אדם שאהב אותי כל יום, מכל הבחינות, מאז שנפגשנו לראשונה כנערים. התברכנו בבת יפהפייה שהייתה אור חיינו. להקת הרוק שלי קרעה את המצעדים.
ואז אירעה הטרגדיה, ואיבדתי הכל.
עכשיו כל מה שיש לי זו ערימה של כתבי עת, מפתח עתיק, חלל שחור גדול איפה שהזיכרונות שלי היו צריכים להיות. ויש לי אותו – האיש הזה עם השיער הפרוע, קעקועים מכף רגל ועד ראש, קול רך ומגע רך עוד יותר שעושה לי פרפרים. ברור שהוא מאוהב ללא תקווה באשתו.
אמרו לי שזו אני. אבל האישה ההיא איננה, היא לקחה את כל מה שהיה להם פעם והשאירה אותי במקומה. תחליף שבור. גרסה חדשה שלא ממש מתאימה.
לאט לאט אני מתאהבת בו, אבל האם הוא אי פעם יאהב אותי באמת? או שהוא לעולם יהיה מאוהב בה, אשת הפנטום שרודפת את שנינו?
לא קיים בעברית. לרכישת ספרים מתורגמים של הסופרת, לחצו כאן.
לדף הספר בגודרידס לחצו כאן.

 

🎶 כוכב נופל / ליליאן סלמה נחום 🎶
טיאנה: במשך תקופה ארוכה אימצתי לעצמי את זהותה של אחותי המתה, העמדתי פנים שאני מישהי אחרת כדי לחקור את נסיבות מותה. עזבתי את הגבר שאהבתי מפני שנמאס לי לחיות בשקר, מפני שרציתי לרדוף אחר החלום, ואז ג'ייסון נישק אותי לעיני מיליוני צופים ברחבי העולם וביקש ממני להעמיד פנים שוב, בשבילו. יש לי הרבה מה להרוויח, אבל גם הרבה מאוד להפסיד. האם אצליח לעשות את זה? האם המחיר שייגבה ממני לא יהיה גבוה מדי? האם אהיה מוכנה לשלם בליבי?
ג'ייסון: אומרים שמי שנכווה ברותחין נזהר בקרים, אבל אין שום דבר קר בטיאנה, היא האש בהתגלמותה, פצצת כישרון. אני יודע שהכול הצגה, אני יודע שאסור לי להתקרב אליה, אבל איכשהו אני לא מסוגל להתרחק, ואני יודע שאני הולך לשלם על זה ובגדול.

לרכישה בעברית לחצו כאן.
לדף הסופרת בגודרידס לחצו כאן.

 

🎶 ג'יי. בנגסון / Cake / J. Bengtsson 🎶
ג'ייק מקליסטר הוא אולי כוכב רוק, אבל הוא לא כוכב טיפוסי. הוא שרד פשע בלתי יאומן כנער צעיר שעיצב אותו לאדם השמור והסגור שהוא, וכעת הוא חי את חייו בניסיון לשכוח. אלמלא המוזיקה והגאולה שהוא מצא דרכה, יכול להיות שהוא לא היה שורד. הצלחה בקריירה הגיעה לו בקלות. אך קשרים אישיים לא.
כשתלמידת המכללה הנמרצת, קייסי קלדוול, הותאמה כבת הזוג של כוכב הרוק המפורסם בחתונה של חברה, היא הייתה מוכנה לגרוע מכל. מה יכול להיות להם במשותף? היא אוהבת לדבר; הוא מתבודד. חייו מלאים במוזיקה; היא לא יכלה לשאת מנגינה. היא נהנתה מילדות מאושרת; שלו היתה סיוט מתוקשר.
ובכל זאת, למרות ההבדלים הברורים, ג'ייק וקייסי מצאו זה את זה, והאור שלה איזן את חושך שלו. האם אהבתם תהיה מספיק חזקה בכדי לשרוד את כובד עברו הטרגי?
לא קיים כרגע בעברית. לדף הספר בגודרידס לחצו כאן.

 

🎶 אליל / קריסטן קאליהאן 🎶
ליבי: מצאתי את קיליאן שיכור ומוטל על הדשא בחצר שלי, כמו איזה נסיך אבוד. עם חזות של אל ושחצנות תואמת, הוא פשוט סירב לעזוב. סקסי, מקסים ומעט מטונף, אט אט הוא החל להתיש אותי, לגרום לי להשתוקק לעוד. הוא יכול להיות שלי, אם רק אעיז לתבוע עליו בעלות. הבעיה היא שהעולם חושב שהוא שייך לו. איך אפשר לשמור אליל לעצמך, כאשר כולם נחושים בדעתם לגזול אותו ממך?
קיליאן: בתור הסולן של להקת הרוק הגדולה ביותר בעולם, אני חי את האגדה. אבל הכול קרס בעקבות החלטה הרת גורל אחת. עכשיו כל שנותר הוא ההריסות. עד שפגשתי את ליברטי. היא עצבנית, מתבודדת – ודי חמודה. בעצם, תמחקו את החלק האחרון. כאשר אני מניח עליה את ידיי, היא לוהטת בטירוף והרבה יותר ממכרת מכל המעריצות שזועקות את שמי. העולם כולו משתוקק שאחזור אל הבמה, אבל אני לא מוכן לעזוב אותה. אני חייב למצוא דרך לשכנע את ליבי לצאת מהקונכייה שלה ולהישאר איתי. בגלל שבזכותה, הכול השתנה. הכול.

לרכישה בעברית לחצו כאן.
לדף הספר בגודרידס לחצו כאן.

 

🎶 ‏פול טילט / אמה סקוט 🎶
קייסי דוסון תמיד חיה על הקצה – באימפולסיביות וללא מחשבה. עכשיו, כשהיא הגיטריסטית הראשית של להקת רוק חדשה ופופולרית, היא עומדת על סף תהילה ועושר. אך היא נקרעת בין רצונה להיות מוזיקאית רצינית ובין השדים שמפתים אותה למדרון ספוג האלכוהול של הרוק'נרול. היא מתעוררת עם הנגאובר מהגיהינום, בלי לזכור מה קרה בלילה הקודם ואיך הגיעה לספה של נהג הלימוזינה שלה…
הזמן הולך ואוזל לג'ונה פלטשר. הוא יודע שמצבו חסר תקווה והוא נשבע לנצל עד תום את החודשים הספורים שנותרו לו. התוכניות שלו הן להספיק לראות את פתיחת תערוכת הזכוכית שלו בגלריית אמנות יוקרתית… הן לא כוללות להתאהב בבחורה הפראית והסוערת שסיימה את הלילה מעולפת על הספה שלו.
ג'ונה רואה שקייסי נמצאת במסלול בטוח להרס עצמי. הוא נותן לה להישאר איתו במשך כמה ימים כדי שתוכל להתפכח. אבל אף אחד מהם לא מצפה להרגיש קשר עמוק כל כך כלפי השני, או שהקשר הזה יצמח כה מהר מידידות למשהו אחר. משהו עמוק וטהור ומשנה חיים… משהו שברירי כזכוכית, ששניהם יודעים שהוא יתנפץ בסוף, לא משנה כמה חזק ינסו להיאחז בו.

לרכישה בעברית לחצו כאן.
לדף הספר בגודרידס לחצו כאן.

 

🎶 ג'יי. בי. סלסבורי / Playing by Heart / J.B. Salsbury 🎶
ג'סי לי הוא הגרוע ביותר!
הוא מולטי מיליונר, זוכה פרס גראמי, שלושה אלבומי פלטינה, גבר-זונה ומפונק. לא הייתי שוכבת איתו גם אם הוא היה הסיכוי האחרון להבטיח את הישרדותו של המין האנושי. הסיבה היחידה שאני סובלת אותו, היא בגלל שהוא אחיו של הבוס שלי…
מה-שמה היא אחת מאותם הטיפוסים הקדושים והצדקנים ביותר שיש. היא שתלטנית, יש לה קול שירה מחריד, והיא כל כך רגילה, שהיא ממש משתלבת עם הקירות בצבע קליפת ביצה – ההפך הגמור מכל הבחורות שהייתי איתן. הסיבה היחידה שאני סובל אותה היא בגלל שהקריירה שלי נמצאת בסכנה…
לא קיים כרגע בעברית. לדף הספר בגודרידס לחצו כאן.

▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️

להמלצות נוספות, עקבו אחרינו באינסטגרם:
🎵 BookNof
https://www.instagram.com/booknof/

🎵 The Romantic Blogger
https://www.instagram.com/the_romantic_blogger/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *