חסר חוק / ט.מ. פרייזר

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא דקה אחת. תהנו🙂

"חסר חוק" הוא שלישי בסדרה שמתחילה ב"קינג" וממשיכה ב"רודן". אבל בעוד ששני הראשונים עוסקים בקינג וריי, "חסר חוק" ו"חסר נשמה" שמגיע אחריו עוסקים בדוב, שמוזכר ב"קינג" ורודן" כדמות משנית, ובת'יה שהיא דמות חדשה ומגניבה.

אקדים ואזהיר שהספר הזה אינו מיועד לרכות הלבב. מדובר בהארד קור רציני. כן, יותר מקינג. שומרת נפשה תרחק אם יש לה בעיה עם טריגרים. אבל עם כל הטירוף, והכאב והסטייה יש בספר גם אהבה ורכות.

“מה אתה מנסה לעשות?“ שאלתי. הוא התרומם מספיק כדי להסתכל בעיניי.
“אני מנסה לאהוב אותך.“
היינו שתי נשמות מעונות. מעונות ביותר דרכים משאדם אחד אמור לחוות.
אבל מצאנו זה את זה.

דוב הוא חבר בכנופיית האופנוענים של קינג. השם האמיתי שלו הוא אייבל אבל כבר שנים שכולם, כולל אביו, מנהיג הכנופייה היריבה, קוראים לו דוב. יש לו שיער בלונדיני, זקן בלונדיני בגוון קצת יותר כהה, ועיניים כחולות זורחות. הוא יותר מחתיך, הוא יפהפה, ומה שהופך אותו לאטרקטיבי עוד יותר הם הקעקועים הצבעוניים שמקשטים את גופו.
דוב פוגש את ת'יה לראשונה כשהוא בן 21 והיא בת 11. היא עושה לו טובה והוא גומל לה בטבעת גולגולת שמסמלת את החוב שלו אליה.
שבע שנים אחר כך, קורה לת'יה משהו מחריד, ואז עוד משהו עוד יותר מחריד, ואז היא בורחת אל גבר מת מהלך, שהיה פעם דוב והיום הוא מישהו אחר מהגבר שהתבדח איתה אי שם בימי ילדותה. דוב הוא עכשיו אלפא מייל וולגרי, כועס, תאב בצע, גס רוח וגס באופן כללי. ת'יה היא דרומית בעלת ערכים ועקרונות שנקלעה על לא עוול בכפה למצב זהה לזה של דוב – הימלטות מפני החוק.
דוב פרש מהכנופייה שמנהיג אביו ועבר לכנופייה של קינג. כעת יש מלחמה בין הכנופיות ות'יה הופכת לפיון במלחמה הזאת. היא נתונה לחלוטין לחסדיו של דוב כמגן היחיד שלה.

האלימות בספר, במיוחד האלימות המינית, מאוד גרפית. לדוג':

“לא!“ צרחתי ובעטתי ברגליי.
צ‘ופ השתמש בברך שלו כדי לפשק את רגליי והחדיר לתוכי אצבע אחת בכוח. הרגשתי את הציפורן הארוכה מדי שלו משתפשפת בדפנות הפנימיים שלי. הרגשתי כל בליטה של האצבע שלו עד שהטבעת מנעה ממנו להמשיך. הוא שלף את אצבעו מתוכי וכל הבפנים שלי פעם מכאב מהפציעה.

הספר נגמר בקליפהאנגר מטורף. אני לא יודעת איך "חסר נשמה" יוציא את דוב ות'יה מהצרות אליהן נקלעו אבל אני בהחלט מתכוונת לקרוא ולדווח.

הסתקרנתן?

בואו לקרו את הפרק הראשון כאן https://goo.gl/R2CnDZ

מאת: יעל כהן

בת 34, בעלת נטייה חשודה להיעלם בתוך ספרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *