חמישה מיילים – האחים ג'יפסי / לילי סיינט ג'רמיין

** מכיל ספויילרים על הספרים הקודמים בסדרה.

"ואז אני גם קולטת שאפילו כשדורנן ובניו ימותו, לא אוכל להיפטר מהתחושה המחרידה ששולטת בכל תא בגופי. מהזוהמה. אם הייתי אחת מהקורבנות האונס הסטריאוטיפיות בסדרות טלויזיה, הייתי מקרצפת את עצמי ובוכה במקלחת רותחת, אבל עשיתי את זה כבר מיליון פעמים בשש השנים האחרונות וזה אף פעם, אף פעם, לא עבד."

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא 2 דקות. תהנו🙂

שוב פעם נשארתי ללא מילים…

הספר השלישי בסדרה הוא ספר מטורף. הוא מטורף כי עלילת הספר מתפתחת באופן מהיר כל כך עד שהראש שלי הסתחרר. הוא מטורף כי שוב פעם הסופרת הוכיחה לנו שאין לה שום גבולות. שוב פעם נשארתי ללא מילים.

בספר הקודם ג'ולי מצליחה לרצוח עוד אחד מבניו של דורנן – מקסי, על ידי קוקאין מורעל. שוב פעם רצח לגמרי מוצדק, הייתי הרבה יותר שמחה אם הפסיכופט הזה היה סובל קצת יותר. אין ספק שהסופרת הצליחה לצייר את כל בניו של דורנן רוס כמפלצות (כשהאבא כמובן הוא השטן בכבודו ובעצמו).

שום דבר לא יצליח לשבור אותה

הספר נפתח כשג'ולי מאושפזת בבית חולים לאחר שגם היא לקחה מנה קטנה של קוקאין מורעל כדי להראות סוג של אמינות למותו של מקסי. ג'ולי בורחת מבית החולים, כשלפני שש שנים התעוררה בו חבולה ומדממת, וכעת שוב מאושפזת בו כשהיא מתנדנדת בין חיים ולמוות. אך ג'ולי חזקה ומחוייבת לנקמה שלה. שום דבר לא יצליח לשבור אותה.

ג'ולי מגיעה לאליוט מיד לאחר בית החולים, היא יוצאת ממנו כשבידיה אפשרות להרוג את דורנן ואת בניו בבת אחת. האם היא תצליח?

כמו רכבת הרים

אני חייבת לומר שקטעי הסקס של ג'ולי ודורנן מזעזעים אותי הכי הרבה בסדרה. אני מבינה את הצורך של הסופרת לזעזע אותנו, אבל גם בתור חובבת ספרי מתח, מעולם לא הזדעזעתי כל כך הרבה. אין ספק שמדובר בסדרה לקוראות עם בטן חזקה.

מערכת היחסים בין ג'ולי וג'ייס היתה מעורערת בספר הקודם. בתחילת הספר הנוכחי ג'ייס ממשיך לחשוד בג'ולי, הוא מערער בכל מה שהיא עושה ושומר על צעדיה.

"באותו רגע הוא חושד באמת. אני יודעת. היא שם, באופן שבו עיניו נודדות אל מותני המכוסה ובחזרה אל עיניי. אני ממש רואה אותו מחשב את זה בראש ורואה איך הרמזים נערמים. אבל בה בעת אני יודעת שהוא חושב שהוא הוזה. שאין מצב שאני היא. היא לעולם לא הייתה עושה את הדברים שעשיתי. שהיא ואני לא דומות"

הספר הזה הוא כמו רכבת הרים. הוא מתחיל באיטיות ואז ממשיך במדרון תלול עד לסופו שהשאיר אותי המומה. לאורך כל הספר ייחלתי לכך שג'ולי תצליח לצאת בחיים מהנקמה הזו. ככל שהספר מתקדם אני לא בטוחה בכך יותר. נשארתי עם ציפייה ענקית לספר הבא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *