הטעות / אל קנדי

"אני לא מבינה למה אני בכלל טורחת לדבר עם גברים. בכל פעם שאני מתחילה לשוחח עם מישהו אני פוחדת שאביך את עצמי, ובסוף אני מביכה את עצמי מפני שאני פוחדת. מקרה אבוד מהרגע הראשון."

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא 2 דקות. תהנו🙂

"הטעות" הוא ספר קולג' מקסים ומתוק שסיימתי עם חיוך ענקי. אין בו עומק מיוחד, או דמויות שישנו את חייכם אבל יש לו טונות של קסם וגיבורה אחת קלולסית ששבתה את ליבי.

גרייס אייברס היא סטודנטית שנה א' בקולג' שמבריחה גברים כשהיא נלחצת ולא מפסיקה לקשקש על רוצחים סדרתיים, היא חובבת סרטי אקשן ומעדיפה לבלות את זמנה בחדרה במעונות מאשר לבלות במסיבות אחווה.
ג'ון לוגן הוא שחקן הוקי הורס שעובר מסטוץ לסטוץ בלי שום רצון להתחייב. ליבו שייך להאנה, חברתו של החבר הכי טוב שלו (האנה וגארט, דמויות מספר קודם בסדרה) ובשל כך הוא מסתובב עם לב שבור וטונות של ייסורי מצפון. ילדותו לא היתה פשוטה בצל הורים גרושים ואב אלכוהליסט ועתידו, כך נראה לו, מדכא כל כך שהוא מעדיף להדחיק ולהסתיר אותו כמה שניתן.

ערב אחד ג'ון דופק בחדר הלא נכון ומגיע בטעות לחדרה של גרייס. הגורל מפגיש ביניהם עוד כמה פעמים כשבכל מפגש ברור לגמרי שיש ביניהם כימיה מטורפת. אך לוגן עושה טעות אחת שיתכן שתעלה לו באהבת חייו. האם גרייס תוכל לסלוח?

"הדופק שלי מואץ, כשפיו עובר שוב ברפרוף על שלי. נוגע-לא-נוגע, כמו נוצה שמדגדגת את שפתיי. ידיו גולשות במורד זרועותיי החשופות ומשאירות שובל של צמרמורות. הן מתמקמות על מתניי כמעט באדישות, אלא שאין שום דבר אדיש ברגשות שמגעו מעורר בי."

גרייס היא ללא ספק הגיבורה הבלתי מעורערת של הספר הזה. דמותה מתחילה כקלולסית, מצחיקה ומתוקה שמתבגרת ומתפתחת לאורך הספר. התאהבתי בה קשות.

למרות שמדובר בספר קולג', העלילה לא מתמקדת רק בחיי ההוללות של סטודנטים. הספר מתאר את הקשיים הרבים שאיתם הדמויות מתמודדות – הרצון להתבגר מבלי לאבד את עצמך, הורים גרושים אלכוהליזם ומעל הכל החשיבות להגשים את החלומות שלנו.

הספר הוא השני בסדרה "מחוץ לקמפוס" שתורגם. קודמו, "העסקה", שתורגם לפני שנה בערך, גם הוא ספר מקסים ומומלץ. הספר הבא שיתורגם יהיה על דמותו של דין (דמות משנה בספר הזה).

"הטעות" הוא ממתק שלא תרצו להפסיק לאכול. מומלץ בחום!!

"אני לא רואה אף אחת מלבדך הלילה, אני לא רואה אף אחת מלבדך. נקודה."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *