אסירה / סקיי וורן ואניקה מרטין ⚠️

תולעת ספרים ופושע מורשע…
איזה שילוב משוגע!

 

"אומרים שיש שני סוגים של פחד — הסוג שגורם לך לברוח הרחק-הרחק והסוג שמרעיד אותך עמוק כל כך עד שאתה לא יכול להסיט את המבט.
מבחינתי, גרייסון הוא הפחד מהסוג השני."

אביגיל וינסלו היא ילדה טובה עם ילדות קשה, אבל קשוחה הרבה יותר ממה שהיא נראית… במסגרת לימודי הוראה היא צריכה להנחות סדנת כתיבה בכלא – ונמשכת לגבר שמסמל את כל מה שהיא צריכה לברוח ממנו – אחד האסירים בכלא השמור של ארה"ב…
גרייסון קיין הורשע בעבירה שלא ביצע. הוא אנטי-גיבור מושלם, קשוח ומלא צלקות חיצוניות ופנימיות. אהבתי לשנוא אותו, אבל כשהמסכות ירדו… רציתי רק לחבק אותו!

"לפעמים כשעשויים מקרח, מרגישים רק אש."

חבריו לא יודעים איפה הוא… מתוך הכלא אין דרך לתקשר עם העולם שבחוץ. בלי שיחות טלפון, בלי מכתבים ובלי מבקרים. אך כששמע מחברו לתא על סדנת הכתיבה של מיז וינסלו, בה הסיפורים שיכתבו האסירים יתפרסמו באינטרנט, הוא מבין שזו ההזמנות לה חיכה – לשלוח מסר ולקרוא לעזרה. לכן הוא עושה הכל כדי שאבי תפרסם את הסיפור שלו.

"אני יכול לשרוד הכול. אפילו אותה."

זה לא סיפור אהבה ורוד… זה סיפור אפל, נקמני ולא מוסרי.
נו טוב, גרייסון לא היה בחברת אישה במשך שנתיים, לא באמת חשבתן שהוא יהיה ג'נטלמן… נכון?!

"אני רוצה להכאיב לה ואני רוצה להגן עליה. לשבור אותה ולגונן עליה."

בדרך כלל אני לא אוהבת ספרים שהעלילה בהם מתפתחת במהירות, אבל פה מצאתי את עצמי מתעצבנת, מתרגשת, כועסת ומתאהבת לסירוגין ובהפרשים של דפים בודדים – עד שהייתי בטוחה שהשינוי במצבי הרוח שלי הוא כי הגעתי לתקופה ההיא בחודש…! חחח
אז אם גם אתן אוהבות רומנים מותחים ואפלים, תתכוננו… הספר הזה הולך לכבוש את לבכן.

"תמיד אבוא אחרייך. את שלי."

הסקירה של מלי שיכנעה אתכן? אז אתן חייבות לרכוש את הספר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *