נינה ג'י ג'ונס / Take Me with You / Nina G. Jones 😱

סיימתי את הספר הזה לפני כמה ימים ואני עדיין בהלם. זה ללא ספק הספר הכי מחריד, קשה ודפוק שאי פעם קראתי. אני בקונפליקטים עם עצמי כבר כמה ימים…אני חושבת שהגיע הזמן שאני אלך לאשפז את עצמי במוסד סגור, או לפחות להיבדק – כי פאקינג אהבתי את זה!

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא דקה אחת. תהנו🙂

אחרי שקראתי את "נקמה", הבנתי שנינה ג'י ג'ונס יודעת לכתוב ספרי אופל, אבל לא האמנתי עד כמה. היא הצליחה לשכנע אותי ליהנות ממשהו פשוט פאקינג…אסור. וזה מבחינתי הופך אותה לחתיכת גאונה. גאונה מרושעת!

אני לא אחשוף יותר מידי על עלילת הספר כדי לא להרוס, אבל אני חייבת להבהיר שהספר הזה הוא לא לכל אחד. יותר נכון – הוא לא בשביל רוב האנשים. יש שם תיאורים שממש דפקו לי את המוח. אני אפילו לא בטוחה אם אני ממליצה לכן עליו או פשוט מזהירה אתכן ממנו…

היו כמה רגעים שעצרתי באמצע וצעקתי בקול "פאק! למה לעזאזל אני קוראת את זה!?"… כי הספר הזה הוא אפל. יותר מאפל, הוא שחור, אלים לא מוסרי בעליל. אבל הוא כתוב בצורה פשוט מדהימה.
הגיבור הוא לא "ילד רע", הוא חתיכת פסיכופט מעוות. פאקינג מפלצת! בזמן הקריאה אתן תרצו לשנוא אותו. אבל הדמות שלו כתובה כל כך טוב… שהיא גרמה לי פאקינג להבין אותו – וזה חברים? דפוק לגמרי! (והגדולה של נינה ג'יי. ג'ונס)

אני עדיין לא בטוחה בשפיות של עצמי בגלל שנהניתי. אני באמת מרגישה רע בגלל זה! הייתי אמורה לשנוא את הספר הזה… לשנוא את הגיבור (גיבור עאלק), אבל האמת היא, שהוא לגמרי עשה לי את זה, גאד דמט!
בסופו של דבר אני לא מאשימה לגמרי רק את עצמי, זו אשמתה של נינה. היא והדמויות שהיא יוצרת! שהיא תלך להיבדק!!!!!!
ועכשיו אני חייבת לקרוא ספר לאבי-דאבי דביק ביותר..

"Who am I?” he asks in that voice, dirty and broken.
"I am the person who has nothing to lose but you….. I am a man who has risked everything to have you."

תנו בלייק ושתפו בכיף:)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *