תגידי שאת רוצה אותי / קורין מייקלס

"הכבלים סביב הנשמה שלי משתחררים, וזה ממריץ. אף פעם לא האמנתי שישנו חופש באהבה. תמיד חשבתי שהיא דומה יותר לשבי. טעיתי. להתאהב בוואייט זה יפהפה. זה גם מפחיד… אפילו מבעית. לא הבנתי עד כמה זה ישתלט עליי. הוא האדם היחיד בעולם הזה שאי פעם הרגשתי כלפיו רגשות כאלה. הלב שלי, הגוף שלי והאהבה שלי יהיו כולם שלו. אני יודעת שברגע שאגיד לו את מה שבליבי, לא תהיה עוד דרך חזרה.
הוא יקשור אותי אליו.
ואני אתן לו."

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא 3 דקות. תהנו🙂

את הסקירה הזו אני כותבת לאחר שקראתי את שלושת הספרים בסדרת "תגידי ש".
"תגידי שאת רוצה אותי" , הספר השני בסדרה, מספר את סיפור אהבתם של אנג'י וואייט והוא ללא ספק הספר הטוב ביותר של הסדרה.

מדובר בספר בוגר, רומנטי, כתוב נפלא שעושה כל כך חם בלב שזה פלא שאפשר לחזור אחר כך לתפקוד רגיל. יש לי הרגשה שדמותו של ואייט היא המועדפת ביותר על הסופרת מכל שלושת האחים לבית הנינגטון. אין ספק שמדובר בגבר שלא ניתן לעמוד בפניו.

אנג'י בנסון היא אישה שלא זקוקה לגבר וגם לא לאהבה. טוב לה בחייה העצמאיים בפילדלפיה, היא מנהלת עסק לקפקייקס ואף שוקלת התרחבות של סניף נוסף. היא מאושרת בדיוק כפי שהיא.

ילדותה לא היתה פשוטה עם אם שלא העריכה דבר מכל מה שאנג'י עשתה למענה ושני אחים שאיכזבו אותה כל אחד בדרכו שלו. היא נשבעה לעצמה לא לתת לחומות שלה ליפול. עד שעיניה פוגשות בעיניו של ואייט הנינגטון.

כשגיסתה פרסלי עוברת לטנסי, אנג'י מגיעה לבקר אותה. במבט ראשון , "בל באקל" נראית לאנג'י כעיירה לא מפותחת. מקום ללא סטארבקס הוא ללא ספק לא מקום ראוי מבחינתה של אנג'י. לכן לא היתה בעיה מבחינתה לזרום עם ואייט הנינגטון לסטוץ חד פעמי. חד פעמי היא מילה גמישה. אנג'י חוזרת לפעם נוספת אך הפעם הזו נגמרת בטעם רע כשהיא מתעוררת בבוקר ומגלה שואייט אפילו לא נשאר כדי להיפרד ממנה.

ואייט הנינגטון הוא גבר של נשים. הוא לעולם לא מתחייב, ולא מעוניין במערכות יחסים, הוא מחוספס וקליל אך לגמרי נאמן למשפחתו ולעבודתו. כשאנג'י מסתערת לתוך חייו הוא הולך להראות לה שכל מה שהיא חשבה עליו היה לא נכון. ואייט משכנע את אנג'י להישאר לשלושה חודשים ב"בל באקל" ומראה לה כמה העיירה שלו היא מקום קסום.

כשאנג'י סוף סוף משתכנעת שואייט הוא כל מה שהיא חלמה עליו, טרגדיה נוראית פוקדת אותם. האובדן הוא כל כך קשה שלא בטוח שליבם השבור של אנג'י וואייט יוכל אי פעם להתגבר עליו. האם האהבה תנצח בסוף ?

"הנשימה שלי מאיצה והגרון שלי מתייבש. גם הוא מרגיש את כל זה. אני רואה את כל זה בעיניו – התקווה, הפחד. שנינו נמצאים כרגע בשטח לא מוכר, מנסים לתכנן את המסלול ומקווים שלא נלך לאיבוד."
"אני לא יודעת מה לומר".
"תגידי שאת רוצה אותי. "

מערכת היחסים של אנג'י וואייט היא אחת היפות והעדינות שקראתי. אהבתי את הקשר שלהם, אהבתי את הדאגה העצומה של ואייט לרגשותיה של אנג'י. ספר מתוק, רומנטי ונפלא. מומלץ בחום!

תנו בלייק ושתפו בכיף:)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *