תגידי שאני שלך – קורין מייקלס

"הוא מחליש אותי.
הוא הופך אותי לטיפשה.
הוא גורם לי לאהוב אותו."

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא דקה אחת. תהנו🙂

גרייס מאוהבת בטרנט הנינגטון מגיל 16. מאז ומתמיד היא חלמה עליו ודמיינה אותם ביחד. אך השנים עברו וטרנט מעולם לא התחייב באמת לגרייס. הם היו ביחד לתקופות קצרות, וכשלא היו ביחד טרנט תמיד ידע שגרייס תחכה לו.

20 שנה שגרייס ממתינה לטרנט שיראה אותה באמת, אך לשווא . לגרייס נמאס.

"דמעות צורבות בעיניי. זה בדיוק מה שאני לא יכולה לסבול עוד. זה מה שהוא עושה תמיד, בא אליי ומשכנע אותי שאני משוגעת ושהכל בראש שלי. הוא נוגע בי כאילו הוא האדם היחיד שמותר לו לעשות את זה. טרנט נותן לי קצה חוט של תקווה שמה שהוא רוצה בחיים זה אותי.
אני שונאת אותו בגלל זה."

כשגרייס מבינה שקופר, אחיה של פרסלי (דמות מהספר הראשון בסדרה), מעוניין לצאת איתה היא מחליטה להפסיק להמתין לטרנט שיתפכח. היא משיבה לקופר בחיוב.
מאותו רגע שטרנט מבין שהוא עומד לאבד את גרייס הוא הולך להילחם על מנת להחזיר אותה, והפעם לתמיד.

אבל לפעמים גם הכוונה הטובה ביותר היא מעט מדי, מאוחר מדי.

"הוא מחליש אותי.
הוא הופך אותי לטיפשה.
הוא גורם לי לאהוב אותו."

הספר השלישי בסדרת "תגידי ש" הוא ספר על אהבה אחרת. אהבה חד צדדית במשך שנים על גבי שנים. אהבה כואבת. לומר את האמת, לא השתכנעתי מדוע לקח לטרנט כל כך הרבה שנים להתחייב לגרייס. למרות כל הסיבות שהוא מנה, לא הבנתי מדוע הוא לא התעורר הרבה הרבה לפני. בתחילת הספר היה בי הרבה כעס כלפיו.

אך אין ספק שטרנט הוא דמות כל כך מקסימה ושובה את הלב שהיה קשה מאוד לכעוס עליו לאורך זמן. בסופו של הספר הבנתי לגמרי לליבה של גרייס. יש גברים שאפשר לחכות להם גם 20 שנה.

"אני לא צריכה לחשוב על כלום. אהבתי אותו מאז ומתמיד. אני אוהב רק אותו עד יום מותי. היו לנו עליות ומורדות והפסדים וניצחונות, אבל עברנו אותם ביחד. הוא לא מושלם, אבל הוא מושלם בשבילי"

במהלך הספר אנו נפגשים שוב עם פרסלי וזאק, ועם אנג'י וואייט גיבורי הספרים הקודמים בסדרה. הספר הזה הוא בהחלט סיומת מעולה לכל הסדרה. לדעתי, בניגוד לשאר הספרים, לא ניתן לקרוא אותו כיחיד, כי יש בו כל כך הרבה תוכן משאר הספרים, הוא נותן דגש על חשיבותה של המשפחה וחברות אמת.

"תגידי שאני שלך" הוא ממתק רומנטי לימים מרירים. מומלץ בחום!

תנו בלייק ושתפו בכיף:)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *