שנה של אהבה מתוקה, דבש ורימונים

כשאני חושבת על הסיבה שאני כל כך אוהבת את הז'אנר הרומנטי , הסיבה תהיה כנראה הרגע הזה של המפגש בין שני זרים שנמשכים אחד לשני באופן לא מוסבר.
אין משהו שמרחיב לי את הלב יותר מהרגעים האלו .
ג'סיקה וקופר מ"הדבר היחיד האמיתי" של סמנתה יאנג, ברי וארצ'ר מ"קולו של ארצ'ר" של מיה שרידן, וכמובן אנה וכריסטיאן מ"חמישים גוונים של אפור" של א.ל ג'יימס
הם הזוגות שנפגשו בצורה היפה ביותר והם האהובים עליי במיוחד. בכל פעם שאני מוצאת את עצמי ללא ספר חדש אני חוזרת אליהם.

השנה הזו היתה שנה מצויינת של הז'אנר הרומנטי. ההוצאות הבינו שאנחנו קהל עצום, חנויות הספרים פינו לנו מקום של כבוד , קבוצות הספרים ברשתות החברתיות הן הפעילות ביותר.

השנה הצטרפו אל היכל התהילה של הספרים הטובים ביותר בז'אנר המון ספרים מצויינים :

"קווים אדומים" של יהודית ציפורי – ספר שהצליח להפתיע אותי הכי הרבה, כתוב ביד רמה על ידי סופרת מצויינת משלנו, כחול לבן, גאווה ישראלית.
"נקמה" של נינה ג'י ג'ונס – ספר לוהט, משוגע עם עלילה פסיכית שלא הצלחתי להוריד מהיד. כתוב נפלא עם דמויות חזקות שנאמנות לעצמן לאורך כל הספר. מומלץ בחום.
"בעיקר אותך" של מיה שרידן – ספר שני של הסופרת המדהימה והרגישה הזו. סיפור קורע לב של שתי נפשות שהחיים חילקו להם את הקלפים הגרועים ביותר אך הצליחו למצוא אחד את השניה ולמצוא פיסה קטנה של אושר בעולם אכזרי.
"מנוול יפהפה" של כריסטינה לורן – ספר מצויין, מצחיק, ולוהט בטירוף . אינטלגנטי מספיק כדי לא ליפול לקלישאות ולא מעליב לרגע את האינטלגנציה של הקוראות. תענוג של ספר.
"איתנו זה נגמר" של קולין הובר – ספר מצויין, מטלטל, עם מסר חשוב לכל אישה באשר היא. ספר שקראתי עם כאבי בטן ודפיקות לב.

אני מאחלת לכל הקוראות שלנו שהשנה שתבוא עלינו תהיה שנה של ספרים נהדרים, מצחיקים, מטלטלים ובעיקר ספרים שיגרמו לנו שוב להתאהב.
שהשנה נפגוש גיבורות חזקות, נאמנות לעצמן , שרוצות להתאהב אבל לא מוכנות לוותר על עצמן בדרך.
שהשנה הזו תהיה מלאה בעיניים כחולות, בעיניים בצבע ויסקי (ארצ'ר אהובי הנצחי) בשיער של אחרי סקס, במגע מלטף, מגע מחשמל, ובהמון קוביות בבטן.

שנה מלאה בספרים חדשים, שנה של קוראות חדשות, שנה של אהבה.

תנו בלייק ושתפו בכיף:)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *