קינג / ט.מ פרייזר

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא 3 דקות. תהנו🙂

גילוי נאות קטן – את הספר קיבלתי מאתר "עברית" לצורך סקירה כאחת מהאמזונות הנבחרות לצורך פרסום בבלוג "התנועה הרומנטית".

עכשיו,שמישהו יגיד לי מה זה הספר המושלם הזה????? חשבתי שאני עומדת לקרוא ספר על חבורות אופנועים,פושעים מסוכנים ובלי טיפת הומור. בסוף מצאתי את עצמי בוכה עם דמעות והכל מרוב צחוק!!! צחקתי בקול רם בכל כך הרבה קטעים בספר.

קודם כל אני חושבת שפרופסור הוא הדמות הכי מצחיקה,מגניבה והורסת מצחוק שנכתבה והוא אשכרה צריך לקבל ספרים משלו! מצד אחד "פושע" מצד שני סטנדאפיסט מהלך. חבר טוב שמשמש יותר ממשפחה. חבר טוב גם לבחורה מסכנה ואבודה שהוא רק הכיר , או כמו שהוא קרא לה "כלב עזוב". לדעתי הוא יכול היה להיות עקרת בית מושלמת J. אני חושבת שיותר מכל הספר אהבתי את פרופסור, לא אני לא חושבת, אני בטוחה!!!

עוד דברים שאהבתי בספר הזה (חוץ מהכריכה היותר ממשולמת) זה שהתרגום היה בהתאם אלינו. כמו למשל פלו (קיצור של פלונית אלמונית), ששונתה מהמקור באנגלית ותודה רבה להוצאה שעשתה את זה. לדעתי זה שמר על התרגום וגם גרם לו להרגיש בכלל ספרות מקור ולא תרגום.

פלו,גורה,בייבי- הורסת! מצחיקה! לא שמה על אף אחד כשהיא רעבה, לא חושבת לעומק לפני שהיא פועלת, אבל לא מוכרת את נשמתה לשטן או לסם במקרה הזה. פלו, בחורה שאיבדה את הזיכרון שלה ובמקום לדאוג לחיות את החיים החדשים היא מחליטה לשמור על הגוף שלה למען הבחורה שהיא פעם הייתה. אהבתי את ההתאהבות שלה בקינג, אהבתי את החברות שלה עם פרופסור, אהבתי את השתלבות שלה בחיים שלהם בטבעיות ולא ברעש וצלצולים. אהבתי שמצד אחד היא רצתה לבכות על ניקי "החברה" היחידה שלה ומצד שני רצתה לרצוח אותה. אהבתי את הדרך שלה לגלות בעצמה צדדים חדשים, אבל יותר מכל אהבתי את מה שהיא עשתה עם קינג. השינוי שהיא עשתה בו,האושר שהיא הכניסה לו לחיים,האהבה שלה, הכל פשוט הכל!

ברנטלי קינג , בוס , מלך הגשר – שרופה עליו,פשוט שרופה!!! אמא'לה הוא מדהים!
הוא מושלם! הוא אולי ישב במעצרים (חלקם בצדק וחלקם לא), אולי הוא היה עבריין בעיני החוק, אולי הוא לא היה האדם הכי סימפטי בעולם (חוץ מלמשפחה שהוא אימץ לעצמו) אבל הוא היה פאקינג מושלם! גבר שמגן על האישה שלו בכל מחיר, גבר שסבל המון(!) בחיים והפך למה שהוא היום. גבר שהמשפחה שהוא אימץ לעצמו קודמת לכל.

אהבתי את הקשר שלו עם גרייס, אהבתי את החברות שלו ושל פרופסור (בוס או לא בוס הם היו יותר מאחים) אהבתי את הצורך שלו לגונן על פלו, אהבתי לקרוא את האהבה שלו לפלו. אהבתי את השינוי שהוא עבר בשבילה, אהבתי שמאחורי המסכה של ה"קשוח" התגלה לב ענק , חם ואוהב.

אני חושבת שאחד הקטעים שהוציאו ממני דמעות צחוק זה שפרופסור נכנס להם למיטה לראות איתם סרט.

לסיכומו של, ספר מצחיק ולמרות העלילה והכריכה הוא ממש לא כבד, להפך הוא זורם,קליק וסוחף.

ממליצה בחום ומחכה בטירוף לשנייה שהספר השני יהיה אצלי!

הסתקרנתן?

בואו לקרוא את הפרק הראשון כאן https://goo.gl/dKw41N

תגובה אחת בנושא “קינג / ט.מ פרייזר”

  1. סקירה מעניינת וממוקדת.
    הציון. החוזר של "אהבתי" היה עובר… בסך הכל נהנתי לקרוא את הסקירה וכמובן גרמת לי להסתקרן לגבי הספר קינג. תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *