תגידי שתישארי / קורין מייקלס

"כל חיי לא אהבתי אף אחד כמו שאהבתי את זאק. אהבה ראשונה היא תמימה. הייתי פתוחה ובוטחת. לא עצרתי את עצמי ולא פחדתי להעניק כמה שיותר אהבה. הוא קיבל כל מה שהיה בי. הוא השתלט על כל פינה וסדק. יש בתוכי חללים שטוד אף פעם לא יכול היה לגעת בהם כי הם היו של זאק.

אני מתעבת אותו בגלל זה".

פרסלי בנסון חיה עם בעלה טוד  ושני ילדיה, לוגאן וקיידן , בפילדלפיה. לפני מספר חודשים היא הגשימה את חלומה ופתחה יחד עם גיסתה אנג'י עסק קטן ומצליח לקאפקייקס. פרסלי חיה חיים נוחים וטובים, היא מאושרת ומסופקת. 

כשטרגדיה נוראית פוקדת אותה היא נאלצת לחזור הביתה אל הוריה הגרים בעיירה קטנה בטנסי. הורים שלא היתה איתם כמעט בקשר. הורים שהיא ראתה אך ורק כשהם הגיעו אליה לפילדלפיה. פרסלי לא היתה  ב"בל באקל" , העיירה שנולדה בה , כבר 17 שנה.

הסיבה לכך שהיא סירבה בתוקף לחזור לטנסי , עד שלא היתה לה שום ברירה,  היא זאכרי הנינגטון.

"זאק חקוק עמוק כל כך בנשמה שלי שאין לי מושג איך למחוק אותו. אני לא רוצה אותו שם, כי הוא כבר לא שייך לי. אני מבטיחה לעצמי שלא אסכים להכיר אף אחד מהרגשות האלה. אלה רק האובדן והכאב שלי שאני משליכה על העבר"

כשפרסלי וזאק היו ילדים הם היו בלתי נפרדים. כשהם גדלו הם הפכו לזוג מאוהב . רוכבים יחד בין הגבעות , חולקים יחד את השקיעות , הלב של פרסלי היה שייך לזאק ונשמתו היתה שייכת לה. היה ברור לכולם שפרסלי וזאק יהיו יחד לנצח.

כשזאק שובר את ליבה של פרסלי היא מקימה חיים חדשים בפילדלפיה ולא מסכימה לחזור יותר לטנסי.

הם נפגשים שוב לאחר 17 שנה. פרסלי חובקת שני ילדים ולב שבור ומדמם. זאק נמצא במערכת יחסים כבר חמש שנים אך מעולם לא התמסד.

המפגש המחודש בין פרסלי וזאק מחזיר את הניצוצות  בין השניים , אך ליבה של פרסלי מפחד לסלוח, מסרב לדמם שוב.

הספר מסופר בעיקר מנקודת מבט ראשונה של פרסלי ומעט מנקודת מבטו של זאק.

הספר כתוב נפלא. הוא רומנטי בדיוק במידה בלי להיות קיטשי או מרוח. פרסלי היא דמות נפלאה של אישה שהרגישה במשך שנים שעשו לה עוול, אך מבינה שעל הזדמנות שנייה לא מוותרים כל כך מהר.

זאק הדהים אותי עם הסבלנות שלו ועם האהבה הבלתי נגמרת שלו לפרסלי. אהבתי את מערכת היחסים שלו עם שני בניה של פרסלי. אהבתי את טוב ליבו. היתה לי בעיה אחת עם דמותו.  החלטה תמוהה מאוד של הסופרת להעניק יותר מדי מקום בספר לוואייט, אחיו של זאק, על חשבונו של זאק. וואייט הוא האח השובב והמחוספס של זאק, גם הוא חבר ילדות של פרסלי. הוא אוהב ודואג לה. דמותו כמעט "גנבה" לזאק את הפוקוס. בכל פעם שוואייט הופיע הרגשתי שהסופרת מעניקה לו הרבה יותר נקודות זכות מאשר לזאק, גיבור הספר. 

אך לקראת סופו של הספר זאק מוכיח לגמרי שהוא הגיבור הבלתי מעורער של הספר. 

הספר הוא חלק מסדרה של שלושה ספרים, כל ספר הוא על אח אחר במשפחת הנינגטון. הספר השני הוא על וואייט והשלישי על טרנט.

"תגידי שתשארי" הוא ספר קסום ומתוק על אהבה שהתפספסה אך קיבלה הזדמנות נוספת. נהנתי מכל רגע. מומלץ בחום !!

"הוא השמש, האוויר, זהרורי האור היפים שמקיפים אותנו. אני רוצה לחיות פה איתו לנצח. הזרועות שלו עוטפות אותי, האהבה שלו ממלאת אותי והקול שלו מנחם אותי. אני יודעת מי אני כשאני איתו".

לרכישת הספר

תנו בלייק ושתפו בכיף:)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *