הבעל של שתינו הוא סיפור מתח מטריד עם טוויסט גאוני

"בקרוב היא תלבש את השמלה הלבנה. היא תמרח מייקאפ על עורה הצעיר והזך. היא תלבש משהו שאול ומשהו כחול. הנגנים ירימו את הכלים וינגנו לה סרנדה, והיא תפסע לעבר הגבר היחיד בחיי שאהבתי אהבה אמיתית. ברגע שהיא וריצ'רד יביטו זה בעיני זה ויחליפו נדרים, לא תהיה דרך חזרה"

לימים ידעתי , אין גבר מושלם ובוודאי שאין מערכת יחסים מושלמת. צריך להשקיע ולתחזק את הזוגיות, צריך זמן גם בנפרד, וצריך הרבה חברות במיוחד לימים שרק מבט אחד על הגבר שלך גורם לך לקפיצות חמורות בעין שמאל.

בתור מי שמכורה לספרים ולז'אנר הרומנטי בפרט, החלום על גבר מושלם, עדיין קיים. מי לא היתה רוצה גבר שיכיל אותה 24/7 , גבר שיבין אותה בדיוק וידע עוד לפניה, מה היא באמת צריכה. נו, גבר מושלם.

"הבעל של שתינו" מחולק לשלושה חלקים. כל חלק טומן בתוכו סוד שמתגלה . החלק הראשון הוא המצויין ביותר מבין השלושה לדעתי, וכשסיימתי אותו נשארתי המומה בעיקר מעצמי. איך לא אספתי את כל הפירורים שפוזרו לאורך כל הדרך ולא ראיתי את מה שהיה כבר ברור.

ונסה היא אישה שבורה. פיזית ונפשית. היא כמעט ולא אוכלת, היא סובלת מנדודי שינה חמורים ונראה שהיא בעיקר סובלת מלב שבור. הגרוש שלה , ריצ'רד, מתחתן .

ונסה מספרת לנו על חייה עם ריצ'רד , על הגבר היחיד בחייה שאהבה. בחלקו הראשון של הספר כבר ברור לנו, ריצ'רד הוא הגבר המושלם.

ונסה מחליטה לעקוב אחרי האישה החדשה של ריצ'רד , היא רוצה לעשות כל מה שניתן כדי למנוע את חתונתם.

"אמרתי לה שיש לי שפעת. אבל דודה שרלוט מבינה את הקשר שבין בריאות הנפש לבריאות הגוף – שהראשונה עלולה ללכוד את השנייה כמו מטפס עבה ולחנוק אותה. הרי היא טיפלה לא רק בי אלא גם באמא שלי בזמן ההתקפים."

נלי היא אישה צעירה, גננת ביום ומלצרית בערב, גרה בניו יורק התוססת בדירה עם חברה טובה, היא מתחתנת בקרוב עם ריצ'רד. לאחרונה היא שמה לב שעוקבים אחריה.

דמותה של ונסה מסופרת בגוף ראשון, ודמותה של נלי בגוף שלישי. ההחלטה הזו היא גאונית בעיניי ולכן כשחלקו הראשון הגיע לסופו הטוויסט היה כל כך עוצמתי .

החלק השני והשלישי של הספר פחות חזקים מהראשון , יש מספר טוויסטים נוספים אך אף אחד מהם לא משחזר את ההלם והעוצמה של הטוויסט הראשון.

הבעל של שתינו הוא ספר חזק, מותח ומטריד ממש על מערכות יחסים ועל נפשנו השבירה . ונסה היא אישה שכל אחת מאיתנו יכולה להיות, התחברתי מאוד לדמותה ופחדתי לגורלה כל כך הרבה פעמים.

"האמת היא הדרך היחידה להמשיך הלאה"

ספר מתח-פסיכולוגי מצויין ומומלץ בחום!!

לרכישת הספר – הבעל של שתינו 

תנו בלייק ושתפו בכיף:)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *