סטינגר, החדש של מיה שרידן ,הוא חגיגה של קסם ומתיקות


"סגרתי את הדלת ונשמתי נשימה ארוכה, עדיין רועדת.קארסון סטינגר. אלוהים. זה היה כאילו שפצצה התפוצצה ממש לידי , ואני חייבת מיד לבדוק את עצמי שלא נשארו עליי רסיסים"

אתחיל עם גילוי נאות… בכל הנוגע למיה שרידן , אני משוחדת. כשאני מתחילה ספר חדש של הסופרת הזו יש לי זיקוקים בעיניים והלב שלי מתאהב עוד לפני הדף הראשון. "קולו של ארצ'ר " , ספרה הראשון שתורגם בארץ, הוא ספר שקראתי עשרות פעמים, והוא בהחלט ספר שחקוק בליבי.

סטינגר הוא ספר מקסים, נוגע ומתוק מאוד. בשונה משני ספריה הקודמים שתורגמו בארץ , הוא קליל יותר ומתוק יותר. יש שיאהבו אותו מאוד ויש שיחשבו שהוא קליל מדי וחסרה בו הצביטה בלב שמתלווה בדר"כ לספרים שלה. אני בהחלט אהבתי ורק חיכיתי לחזור אליו למרות הסכרת הקלה שקיבלתי ממנו.

"החיים הם מסע פראי"

גרייס המילטון היא סטודנטית למשפטים. כל חייה מסודרים לפי תכנית שהיא בנתה לפני שנים ואין לה שום כוונה לשנות אותה. היא יודעת בדיוק מה תעשה לאחר לימודיה, עם איזה סוג של גבר היא תתחתן וכמה ילדים יהיו לה.

קארסון סטינגר הוא שחקן פורנו . בחצי שנה האחרונה הוא שיחק במספר סרטים למבוגרים בלבד שמאוד הצליחו, אך מתחת לחזות של גבר שחצן והסקסי שהוא מציג לכולם יש הרבה יותר ממה שהוא מוכן לחשוף.

"בכלל לא נגענו זה בזו, אבל החום שקרן מגופה חרך אותי, עבר דרכי, לקח אותי איתו"

גרייס וקארסון נפגשים בסופש אחד בלאס וגאס באותו מלון. היא מגיעה לכנס של עורכי דין והוא מגיע לכנס של סרטי פורנו. לאחר שהם נתקעים יחד באותה מעלית לכמה שעות, גרייס וקארסון כבר לא יהיו אותו דבר.

האם מערכת יחסים של שני אנשים כל כך שונים תוכל להצליח ?

דמותו של קארסון מקסימה. יש בו מתיקות שלא נגמרת, למרות שגדל בצל אמא לא מתפקדת והוא מסתיר הרבה כאב מאחורי העיניים, יש בו נתינה וטוב לב. הוא לא גבר אלפא טיפוסי, הוא מתחיל את הספר כשובב וקליל ולמרות שהוא מסיים אותו מעט דביק , הוא הצליח לגרום לי לצחוק , לכאוב ולהתאהב בו עד כלות.

הויכוחים של גרייס וקארסון על הסרט טיטאניק הם ללא ספק הכי מצחיקים שקראתי לאחרונה, יש בזוג הזה כל כך הרבה קסם .

העלילה מסופרת מנקודת מבטם של גרייס וקארסון לסירוגין. הכתיבה של שרידן מיוחדת ועדינה כמו תמיד, ומצליחה לרגש שוב ושוב.


"משהו מילא אותי, משהו שלא יכולתי להגדיר בוודאות, כאילו חתיכת פאזל אחרונה פתאום מצאה את מקומה והסתדרה בתוכו בצורה מושלמת"

לסיכום, ספר מתוק ומקסים על אהבה. מומלץ בחום !!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *