לאלף את הסערה / סמנתה טאוול

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא 2 דקות. תהנו🙂

אני מאוהבת. כן, בזה אני אפתח את הסקירה שלי. בא לי לצעוק ולהכריז שהשרליל הוא שלי. שלי בלבד. התאהבתי בסדרה הזאת עוד מהספר הראשון, טרו וג'ייק הם חלק בלתי נפרד ממני. כשהכרתי את טום וליילה, הם הצליחו להתברג לליבי ולהישאר שם. כן, הסדרה הזאת היא מסוג הספרים שאפשר לקרוא שוב, שוב ושוב. אפשר לחוות איתם את הכול. לעמוד על הבמה ולהרגיש את אהבת הקהל. להרגיש את פרץ האדרנלין.

טום – "זה בדיוק מה שאני. טוב שנזכרת סוף – סוף. אז עכשיו קחי את הצהרת האהבה ותני אותה למישהו שמעוניין." (ציטוט מתוך הספר)

למרות חזות הרוק סטאר. הילד הרע. אהבתי אותו בכל ליבי. התאהבתי מהמשפט הראשון שקראתי עליו. הוא הצחיק אותי. היו חלקים שמצאתי את עצמי מתפקעת בקול. (בעלי היה בטוח שהוא הולך לאשפז אותי. מזל שהוא כבר רגיל לשיגעונות שלי).יכולתי לעצום את העיניים, לדמיין שאני יושבת לצידו בכנסייה ושומעת את המילים שלו. את התחינה שלו לעזרה.

טום הוא טום. חוצפן ופלרטטן חסר תקנה. הוא לוקח את מה שהוא רוצה ולא מתנצל על זה. האמת, זה מה שגרם לי לאהוב כל חלק בו. יכולתי לקרוא ספר שלם רק מנקודת מבטו, (הוצאת בוטיק, אני רק אומרת…….)

ליילה – "מצחיק איך הזמן עומד מלכת כשהלב שלך שבור. כאילו איכשהו הלב שולט במירוץ הזמן שנקרא חיים." (ציטוט מתוך הספר)

הלב שלי נשבר יחד איתה. כשהנייד שלה צלצל יכולתי להרגיש את הצריבה הכואבת עם כל מילה של השיר כשנשמעה. הן עברו וחדרו כל שירון אפשרי.

אגלה לכם, שאחרי שסיימתי לקרוא את כל הספר, חזרתי אליו שוב מההתחלה רק כדי לסמן לעצמי את השירים שהופיעו במהלך הספר.

אחרי שנפגעה כל כך הרבה פעמים, ליילה החליטה להתנזר ושקעה כל כולה במוזיקה. המקום הבטוח שלה. בואו נגיד, שמילים הן לא הצד החזק שלה, והן נפלטות בכל מצב ובכל סיטואציה.  לפעמים, על מילים אפשר לשלם ביוקר. במיוחד כשהן קשורות להתערבות. אז חוץ מלעמוד עם חזייה, תחתונים ופונפונים של מעודדות ולצרוח "טום קרטר, תעשה לי ילד!!" נשאר לי רק לבקש ממכם לקרוא את הסדרה המדהימה הזאת.

את הספר המדהים הזה. אה, ואל תשכחו… טום שלי!

הסתקרנתן?

בואו לקרוא את הפרק הראשון כאן https://goo.gl/mp5B8F

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *