כל דבר קטן / סמנתה יאנג

"הוא נעץ בי את מבטו לכל אורך הטקס. וזאת לא היתה רק תשומת הלב שלו. זאת היתה התחושה שהקרינה תשומת הלב שלו. ווהן טרמיין הסתכל עליי כאילו הוא רוצה לסחוף אותי, להגן עליי ולהחזיק בי לנצח"

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא 2 דקות. תהנו🙂

הסקירה הזו לגמרי משוחדת. אני חושבת שכמעט אין משהו שהסופרת הזו יכולה להוציא שלא יהיה טוב בעיניי. אני אוהבת את הכתיבה שלה, מתה על הדמויות, חיה ונושמת כל ספר שלה עד שהוא מסתיים. יש לא מעט ספרים שלה שאני חוזרת אליהם לקריאה שנייה שלישית ויותר. כן. אני קהל שבוי באקסטרים.

הרגשתי שהמתנתי לספר הזה יובלות. הספר הקודם בסדרה "הדבר האמיתי היחיד" היה ממש מצוין בעיניי. ואמנם הוא עסק בסיפור האהבה של ג'סיקה וקופר, אך ביילי ווהן , דמויות משנה בספר, סיקרנו אותי מאוד, וציפיתי סוף סוף לקרוא את הספר שיגרום להם להתאהב אחד בשני עד כלות.

"הוא נעץ בי את מבטו לכל אורך הטקס. וזאת לא היתה רק תשומת הלב שלו. זאת היתה התחושה שהקרינה תשומת הלב שלו. ווהן טרמיין הסתכל עליי כאילו הוא רוצה לסחוף אותי, להגן עליי ולהחזיק בי לנצח"

ביילי הארטוויל ווהן טרמיין מכירים כארבע שנים. ביילי היא ילידת עיירת הארטוויל, בעלת מלונית, אהובה ונערצת על ידי כל אנשי העיירה. ווהן הוא גבר עשיר, בעל נכסים רבים, בעל מלון חמישה כוכבים מודרני ונוצץ לא רחוק מהמלונית של ביילי, הוא מעולם לא ניסה להתערות בחיי העיירה ולפתח קשרים אישיים. ביילי ווהן שולפים סכינים מהרגע הראשון. ביילי חושדת בווהן ובמניעים שלו, ווהן נמשך לביילי כל כך שזה גורם לו להרגיש חסר שליטה לגמרי. הכל משתנה כשביילי מגלה שהחבר שלה במשך עשר שנים האחרונות, טום, בוגד בה.

במשך כל הזמן שביילי היתה בזוגיות ווהן הרגיש מוגן. ברגע שהיא לבד. כל הקלפים נטרפים.
אך אחרי לילה אחד שהם חוצים את הגבולות וטועמים אחד את השנייה, ווהן נותן לפחד להתאהב בביילי להשתלט עליו. הטעות שהוא עושה גורמת לביילי להיסגר ולא לבטוח בו יותר. כשהוא מבין שמהרגע שהוא נגע בביילי הוא לא יוכל יותר לחזור להיות מי שהיה, הוא מתכוון להילחם עליה. האם ביילי תוכל לסלוח לו?

המשיכה בין ביילי ווהן היא אחת היפות והמסעירות שקראתי. מדובר בזוג מקסים, מצחיק ומסובך. ביילי האימפולסיבית בעלת לב ענק, ווהן הגבר הסקסי שמתחת לכל שכבות הקרח מסתתר לו גבר רגיש, מתוק ואוהב.

ניתן לקרוא את הספר כספר יחיד אך בהחלט מומלץ לקרוא ראשית את הספר הקודם בסדרה על מנת להכיר את כל דמויות המשנה שחוזרות גם בספר הזה. כמה כיף היה לפגוש שוב את אמרי בעלת בית הקפה (ומוכרת ספרים) הביישנית, ג'סיקה וקופר הנפלאים, ודליה התכשיטנית המסתורית. אני מהמרת שהספר הבא יהיה על אמרי.

"כל דבר קטן " הוא ספר מתוק, רומנטי וסוחף על זוג אוייבים שהופכים לאוהבים. הוא אמנם לא מחדש שום דבר, לא הייתי מכתירה אותו כהספר הכי טוב של סמנתה יאנג, אבל הוא גרם לי לחייך בטיפשות, להתאהב בביילי ווהן, ולהיסחף אחריהם לאורך כל הספר. מומלץ בחום!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *