לא לבעלות לב חלש: הספר "מלך חסר רחמים" הוא ספר קינקי, מטורף ומשוגע!

"אני מפנה לו את גבי, ובטיפשותי אני לא פוחדת ממה שהוא עלול לעשות לי. אני אמורה לפחד. אני חייבת לפחד. אבל הפחד הזה יכלה אותי, עוד יותר מהאיש עצמו, וסירובי להתכווץ בפחד יעמוד בעינו."

למשפחתה של קירה קילגור יש את מזקקת הויסקי הטובה ביותר בניו אורלינס. כשקירה יורשת את המזקקה לאחר שהוריה פורשים לפלורידה היא עושה טעות אחת קריטית. היא מתחתנת חתונת בזק עם גבר בוגדני . אך הוא לא מסתפק רק בלבגוד בה. הוא גם גונב ממנה כספים אשר מכניסים את המזקקה לחובות אדירים שקירה לא יודעת כיצד תוכל לצאת מהם.

כשבעלה נפטר בתאונת דרכים יחד עם אישה לא מזוהה, קירה סוף סוף מבינה עם מי היא התחתנה. מסתבר שהחובות שהוא השאיר אחריו חמורים הרבה יותר ממה שחשבה.

לאקלן מאונט שולט בניו אורלינס. השמועות אומרות שנשים שהיו עימו נעלמו ביום אחד. אין אדם שמעז להמרות את פיו.

לאקלן מגיע לקירה עם שטר חוב של בעלה. הוא מציב בפניה שתי אפשרויות : להפסיד את המזקקה או להיות שלו. 

קירה חייבת להציל את המזקקה היקרה שעוברת מדור לדור כבר מאות שניםהאם היא תסכים להיות רכושו של גבר אחר? האם יש לה בכלל ברירה ?

"את לא יכולה להיאבק במשחק שהוא משחק בך. אם הוא רוצה אישה, הוא משיג אותה"

העלילה מסופרת מנקודת מבט ראשונה בעיקר של קירה ומעט של לאקלן. אהבתי שדמותו נשארה מסתורית לאורך כל הספר. הספר הוא ראשון מתוך טרילוגיית מאונט, והוא מסתיים במתח ובטוויסט מטורף.

"את סומכת עליי קירה ?
הוא כבר שאל אותי את השאלה הזאת, והתשובה לא השתנתה.
לא.
חיוך פראי עולה על פניו. חכם מצידך."

אהבתי מאוד את דמותה של קירה. היא חזקה, היא לא נכנעת לאיש, אפילו לא לאיש המסוכן ביותר בניו אורלינס. אך היא גם עבד לגופה . דמותו של לאקלן לא ברורה לגמרי, המניעים שלו הם שונים ממה שחשבתי בתחילתו של הספר, ונראה לי שסיפור המשיכה והאהבה המשוגעת בינו לבין קירה עוד ימשיך להפתיע אותנו בשני הספרים שיצאו בחודשים הקרובים.

לסיכום : ספר מטורף, קינקי, משוגע. בהחלט לא לבעלות לב חלש.

לרכישת הספר מלך חסר רחמים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *