המועדון 3 – הגאולה / לורן רו

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא דקה אחת. תהנו🙂

הסקירה מכילה ספוילרים לספרים הקודמים בסדרת המועדון!!!

אז מה מצבנו? שרה צריכה להתאושש מהדקירה, וג'ונאס מרגיש מלא אשמה על שלא הגן עליה. יחד, עם קצת עזרה מהחברים ג'וש וקאט, הם מגבשים תוכנית להפיל את המועדון. האם התוכנית שלהם יכולה לעבוד מבלי שהקשר ביניהם יפגע?

איזה בילד-אפ מעולה לחלק שלישי בטרילוגיה. אני אישית מצאתי את הספר הראשון קצת איטי, אבל הספר השני היה ממש טוב והספר השלישי – פיצוץ. מהרגע שהתחלתי לא יכולתי להניח אותו. כל כך הרבה קורה בו: רומנטיקה מקסימה, כימיה לוהטת, חברות אמיצה, קונספירציות, אסטרטגיות, מתח וסיום מדהים.

אני מציעה לכן לחפש בגוגל את תנוחות הפרפר, הבלרינה, הנדנדה, וכיסא הנוח המקופל שג 'ונאס לימד את שרה במסגרת שיעורי הסקס שלהם. שרה, כמו תלמידה טובה משקיעה בלימודים וזוכה להפוך ל"סמוראית סקס". הייתי מאוד שמחה להצטרף למועדון ג'ונאס פאראדיי.

לאורך כל הסדרה אהבתי את ההתנצחות השנונה בין הדמויות ואת אמרות הכנף המצחיקות שלהם כמו "כוחו של כוס", ״לעולם אל תזלזל בכוחו של הפורנו״, "תמונת ציץ" (על משקל דיק פיק) ו-"עוגת תות אנושית". אין ספק שיש בספר הרבה אכילת ראש, אבל לטעמי היא מהנה, אני אוהבת גיבורים שמתקשרים את הרגשות שלהם בהרחבה ובהומור.

"מעולם לא הייתה אהבה כמו שלנו.
ולעולם גם לא תשוב להיות.
האהבה שלנו היא משוש ליבם של הטובים, פלא בעיני החכמים,
מדהימה את האלים – פסגת הפוטנציאל האנושי."

הסתקרנתן?

בואו לקרוא את הפרק הראשון כאן https://goo.gl/xYUGMi

מאת: יעל כהן

בת 34, בעלת נטייה חשודה להיעלם בתוך ספרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *