דלת מול דלת / הדס ליבוביץ'

לאוסי הקרייריסטית המתוקתקת אין כוח להריון המעיק, לבוס הדורסני, לפעוט שלה בבית ולבעלה ההייטקיסט שבורח לנסיעות לחו"ל. הוא לא מפגין כלפיה שום אמפתיה, הם רק בני 31 וכבר נמאס להם אחד מהשני. ""נראה אותו עובר היריון מהגיהינום עם ילד בן שנה וחצי בבית ופקקים של שעה וחצי לכל כיוון כדי להגיע לעיר ההזויה שבחרו לגור בה." אוסי מקטרת לעצמה בדרך לעבודה.

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא 2 דקות. תהנו🙂

בדירה ממול גרים רלי וארבעת ילדיה. האבא הוא אל"מ קרבי שבא רק בסופי שבוע ורלי, שלא עובדת, צריכה להתמודד עם בת 12 עצבנית, שני אינדיאנים היפראקטיביים ובן שנתיים שבשונה מהבן של אוסי חי בבית מבולגן תמידית בלי סדר יום ובלי תשומת לב.

יום אחד איש נדל"ן תל אביב חלקלק עובר מתחת לבניין ומציע לרלי פרויקט תמ"א 38 שיבנה לה ולשכנים מרפסות שמש. רלי החנוקה חושבת שמרפסת שמש להירגע בה תהיה המזור לכל לחציה וכשהיא פוגשת את אוסי במעלית היא מתה לספר לה, אלא שאוסי פורצת בבכי מר ומספרת שפיטרו אותה אחרי שהקריבה ב-6 השנים האחרונות את כל חייה, תוך הזנחת בעלה ובנה, כדי לעבוד כמנהלת השיווק של קבוצת זוהר. כולם אומרים שלה שזה לא חוקי לפטר אישה בחודש שביעי אבל מסתבר שאם הבוס מוכיח ירידה משמעותית בתפוקות הוא יכול לעתור ו-80% מהבקשות לפטר נשים בהיריון מאושרות!

אוסי לא יודעת מה לעשות עם עצמה בבית והיא ורלי, השונה ממנה כל כך, מוצאות דרך מפתיעה לשתף פעולה.

ספר משעשע על כוחן של נשים ונחיצותה של חברות.

מאת: יעל כהן

בת 34, בעלת נטייה חשודה להיעלם בתוך ספרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *