את מי תציל גרייסון? את בעלה או את עצמה?

**כולל ספוילרים על הספר הקודם בסדרה **

 

"צלקת הכסף שלי כאבה כאילו קראו בשמה מן השכחה. נגעתי בחזי כאילו כך אוכל לשכך את זיכרון הפיצוץ, את דממת המוות שאחריו, את הצלצול האינטנסיבי באוזני בזמן שקיידן סחב אותי אל בית החולים, את הכאב בחזה שגבר עם כל צעד ככל שרסיס המתכת התקרב אל ליבי, חורר את ריאתי והותיר אותי שותתת דם"

גרייסון פרייזר מתמודדת עם אחד הפחדים הכי גדולים שקיימים בנישואים. בעלה , קיידן, משתגע. בסוף הספר הקודם בסדרה , גרייסון קוראת לבעלה בשם האישיות השנייה שלו – דיימון. כשסיימתי אותו חשבתי שגרייסון כבר מכירה את דיימון, שהיא מזהה אותו בפניו של בעלה מהתופת של שירותם בעיראק. אך הסתבר לי שגרייסון אמנם מזהה את דיימון, אך לא ממש מכירה אותו.

"לא הכרתי את הגבר שעמד על מדרגות הכנסייה. לא ממש. הוא מצא חן בעיניי. נהנתי ממנו. השתוקקתי אליו, אבל לא הכרתי אותו"

גרייסון חיה עם בעל אחד שיש לו שתי פנים : קיידן , אהבת חייה, גבר יהיר, קר ושתלטן שאוהב אותה עד כלות.  ודיימון, גבר רך יותר ואימפולסיבי שמנסה בכל כוחו להשתלט על גופו ונפשו של קיידן ולכבוש את ליבה של גרייסון.

גרייסון היא אישה חזקה מאוד אבל מצבו של קיידן מביא אותה לנקודת משבר . מצד אחד היא מנסה להציל את בעלה, ומצד שני היא תוהה אם עדיף שתציל את עצמה.

כמו בספר הקודם, גם בנוכחי יש קפיצות זמן בין ההווה לעבר ובחזרה , שמוסיפות עומק רב לדמותם של קיידן וגרייסון והופכות אותם לדמויות עגולות, מלאות בשכבות שצריך לקלף. העבר שלהם חשוב מאוד להבנת מערכת היחסים הסבוכה שלהם ובעיקר להבנת המניעים של גרייסון . העלילה מסופרת מנקודת מבט ראשונה של גרייסון , קיידן וגם של דיימון.

הכתיבה בספר מהפנטת ומותחת. למרות שאין ממש התקדמות במצבו של קיידן עד לסופו , נהנתי מהקריאה והתאהבתי בדמויות שוב ושוב. יש לגרייסון וקיידן היסטוריה קצרה אך היא מלאה בסודות וברבדים שמתגלים לאט לאט. אין ספק שלא מדובר בספר סטנדרטי בז'אנר האירוטי, היו הרבה פרקים שנשארתי ללא מילים ובמתח מה יביא איתו הפרק הבא.

הספר הוא חלק מסדרה של שלושה ספרים ונובלה, נצטרך להמתין לספר הבא כדי לדעת מה יהיה בגורלם של הזוג המטורף הזה.

"היא שמרה עליי שלא אקרוס. היא זאת שמשכה אותי אל מחוץ לחשיכה. הייתי שבור והייתי זקוק לה"

מומלץ בחום !!

תגובה אחת בנושא “את מי תציל גרייסון? את בעלה או את עצמה?”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *