אהבה בדרך קינג / סמנתה יאנג

זמן הקריאה המשוער לכתבה זו הוא 2 דקות. תהנו🙂

*מכיל ספויילר*

סוף סוף אנחנו זוכות לקבל הצצה לסיפור חייו של קרייג, הברמן הסקסי שעבד בקלאב 39 עם ג'וס וג'ו. בשביל זה אנחנו חוזרים אל ההתחלה לגישושים הראשוניים בין ג'וס ובריידן ואוי, כמה כיף להעלות זכרונות. לא לשם כך התכנסנו בספר הזה, אבל אין כמו תפקידי משנה של דמויות ראשיות בספר אחר כדי ליצור תחושת מוכרות וחמימות.

קרייג הוא פלרטטן לא קטן וגם, אולי בגלל שראה לנגד עיניו כל-כך הרבה אהבות ניצתות וכבות בבר, ריאליסט מושבע בכל הנוגע לזוגיות או ליתר דיוק הערכת היתר של אהבה וזוגיות. ואז ריין נכנסת לבר והאהבה פשוט נותנת לו פטיש בראש. היא סקסית, קלאסית, בחורה שופעת בכל המובנים החיצוניים והפנימיים. לרוע המזל ריין לא רואה בעיניים כרגע, לא ברמנים חתיכים ולא שום דבר אחר, כי היא יצאה לנקום את ההתעללות שעברה אחותה.

קרייג מצליח להתחבב על ריין כי הוא כזה הורס ומקסים אז היא פשוט לא יכולה לסרב לו. בגיל ארבע־עשרה, היא התאהבה ברומנים רומנטיים, ומאז קיוותה לסיפור אהבה גדול מהחיים משלה אבל מאז גברים הספיקו לאכזב אותה בזה אחר זה והיא לא מזהה בקרייג משהו עמוק יותר ממרעיפי המחמאות הבוגדניים להם התרגלה. אבל הוא לפחות מצליח להעניק לה הפסקת זמן מדחף הנקמה ששורף אותה מבפנים, הכל קליל ונעים איתו והדייט הראשון שלהם קסום במיוחד.

למזלו של קרייג מאחורין עומדות ג'וס וג'ו הנבונות והשוות שמסבירות לו לאט לאט, כדי שיבין מהר, איך צריך להתנהג כדי לתת לאישה לדעת שהיא כבשה את ליבך וראשך ולא רק את האזורים הדרומיים יותר בגופך.

אבל לקרייג יש עוד הרבה מה ללמוד ובחורה כמו ריין היא אחת שבמיוחד צריכה כבוד לעצמאות שלה, ואמון שהיא יודעת מה היא עושה. בהעדר הכבוד הזה שום דבר לא יכול להיבנות וכך יוצא שהשניים מתרחקים מסיבות שבין השאר לא קשורות ליחסים ביניהם. האם אפשר להמשיך לאהוב גם ממרחק של עשרות אלפי קילומטרים?

אני אוהבת את כל הספרים של סדרת "האהבות" אבל כמובן שיש כאלה שאני אוהבת קצת יותר מהאחרים. נורא אהבתי את הספר הזה אבל לצערי הוא סובל מתסמונת הנובלה. הכל היה מהיר מדי והרגשתי שקרייג וריין צריכים עוד זמן לקשר, עוד זמן לפני הדרמה שמפרידה אותם ועוד זמן לעכל את ההכרה שגורמת להם שוב להתאחד.

אבל היה גם משהו כיף בלהגיע כל כך מהר לסוף, אל המשפטים האחרונים שהיו פשוט ממיסים:

"ריין שלחה לעברו חיוך איטי מתוק וקצת זחוח, שגרם לו לצחוק. 'אז הגבר המציאותי נעשה רומנטיקן,' היא אמרה.הוא חייך לשמע ההצהרה, שכן כל מי שהכיר אותו לעולם לא היה רומז לזה אפילו. אבל בעצם אף אחד אחר לא הכיר אותו כמו האישה הזאת, ואף אחד אחר גם לעולם לא יכיר. 'רק איתך, יקירתי, רק איתך.'"

הסתקרנתן?

בואו לקרוא את הפרק הראשון כאן https://bit.ly/2LtDWhJ

 

תנו בלייק ושתפו בכיף:)

מאת: יעל כהן

בת 34, בעלת נטייה חשודה להיעלם בתוך ספרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *